Wpis z mikrobloga

to jest po części filmowa bajka tak jak american dream. Większości nie bylo stać na taki ubiór i nosili sie #!$%@?.


@TurboDynamo: Nie twierdzę, że nie masz racji, bo brakuje mi wiedzy na ten temat, ale myślę, że potrzebna jest szersza kwerenda, bo wiele zdjęć przeczy twojemu stwierdzeniu.
Przykładowo, znane zdjęcie bezrobotnych czekających na darmową zupę podczas wielkiego kryzysu:
Pobierz Tytanowy - > to jest po części filmowa bajka tak jak american dream. Większości nie b...
źródło: comment_1635505411c7uLKhJJywV6ZlXi2suidF.jpg
Ta moda to był rigcz. Teraz tak ubrać się nie wypada, ale na szczęście jest smart casual dla mężczyzn, którzy mentalnie wyrośli z noszenia bluzy z kapturem i wiedzą, że ona służy do biegania w zimie.
@Cyslav: jeżeli w odpowiednim momencie nie zapiszesz gry w osobnym pliku to możesz wpaść na gościa przed hangarem który Cie zawsze zabija więc jak autosave nadpisze plik to musisz przechodzić grę jeszcze raz. A wiem to bo dokładnie tak mi się przytrafiło i mówi o tym każda solucja :D
@kalafior_: Tam był jakiś błąd, jak się czegoś nie zebrało czy komuś oddało to nie szło ukończyć gry. Już nie pamiętam dokładnie. Chyba coś z gazetą lub zapałkami.