Wpis z mikrobloga

Dobra.. nigdy nie poświęcałem czasu na pasywne zarabianie w Krypto z braku chęci i większego zainteresowania ale czemu by nie #!$%@?ć hajsu i kryptowalut w tego typu sprawę... Wychodzę więc z prostym pytaniem jaką stronę polecacie do tego typu sprawy ?? czytałem póki co tylko o Binance Defi i KuCoinie.. domyślam się że działa to jak zwykła lokata bankowa stale zmienna w zależności od wartości danego tokena tylko problemem pozostaje gdzie i w co być może wsadzić trochę pieniędzy oraz ogólna płynność danego Defi chyba że są w jakiś sposób zależne od siebie ?
#kryptowaluty #bitcoin #binance #ethereum #shitcoin
  • 17
  • Odpowiedz
@KNOUDI: pamietaj, to ze masz "lokate" w dowolnym crypto niech bedzie BTC.
Da ci te 2-12% rocznie, ale jak kurs spadnie w miesiąc, a ty sprzedasz to i tak będziesz w plecy. Chyba, że liczysz długoterminowo i szacujesz same wzrosty. Można na tym zarabiać ale miej świadomość
  • Odpowiedz
@KNOUDI: Ja jeszcze siedzę na giełdzie w us i pl, a w krypto mam może ze 30k, ale jak wzrośnie mi portfel jeszcze minimalnie, to keszuje wszystko zaczynajac od giełdy i będę czekał. Wydaje mi się ze teraz to czas na realizacje zysku. Później trzeba będzie poczekać i jak poleje się krew wchodzić na kolejna fale. Nie polecam wejścia na górce bo będziesz #!$%@? przez dwa lata chodził nim to odbije
  • Odpowiedz