Wpis z mikrobloga

Fakty TVN - czekamy aż szczepionka zostanie dopuszczona dla dzieci (5-11 lat) szczepionka sprawdzona i bezpieczna, nie chcemy żeby dzieci umierały xD

Pfizer badania grupy wiekowej 5-12


Gr. badawcza jest zbyt mała, by ocenić ryzyko zapalenia mięśnia sercowego. Długoterminowe bezpieczeństwo w tym

zakresie będzie badane przez następne 5 lat, po rejestracji leku..

str 12


https://www.fda.gov/media/153409/download

#koronawirus
  • 67
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ok, polecam w takim razie zupełnie na chłodno zapoznać się z danymi, które wyciekły z Medicare


@uczalka: podajesz wyciągnięte z dupy tabelki, bez żadnych dowodów, jako prawdziwe informacje. Stronka istnieje rok xd jest tam gówno pozew z błędami który nie został zarejestrowany (napisał go ale nie złożył do sądu xddddd) a ty łykasz jak pelikan. Łykaj sobie same to gówno ale innym szkodzisz. Idź szukać gdzie Izrael miał 85% szczepionych. Serio
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To ile już tych ludzi poumierało od szczepionki? Tylko pytam o fakty a nie urojenia.


@Mikka: no to życzę powodzenia.
Ona łyka każdą złą informację bez żadnej krytyki a jak nie ma jakiejś informacji to sobie zmyśli.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dałeś się zmanipulować szurom bez sprawdzenia źródła.


@Karol1337: przestań, ona nie ma kontaktu z rzeczywistością. Mi pisała, że Izrael miał 85% w pełni zaszczepionych ale zaczęli cofać zaszczepienia i im spadło. Co nigdy nie miało miejsca. Jak zaprzeczyłem to mnie zwyzywała i się obraziła xd
@t0m3k_:

podajesz wyciągnięte z dupy

gówno pozew

Łykaj sobie same to gówno

przestań, ona nie ma kontaktu z rzeczywistością


Naprawde bije kultura od twoich wypowiedzi, uzywajac twoich slow, jak od "gowna".

mam nadzieję że w piekle jest specjalne miejsce dla osób które tak kłamią i manipulują żeby ludziom szkodzić


Patrzac na twoja aktywnosc to zmierzasz w kierunku, zeby sie o tym przekonac na wlasnej skorze.

Jak zaprzeczyłem to mnie zwyzywała i
@Mikka:

To ile już tych ludzi poumierało od szczepionki? Tylko pytam o fakty a nie urojenia.


W europejskiej bazie danych masz ponad 2 000 000 zgloszen NOP, z czego ponad 20 000 ze skutkiem smiertelnym.

Odniesienie do bazy danych:
https://www.adrreports.eu/en/search_subst.html

Strona jest tak "wygodnie" sknstruowana z mysla o uzytkownikach i ulatwieniu im dostepu do danych, ze trzeba szukac informacji osobno dla kazdej grupy, ktorych jest tam 27.
Pobierz jinnoman - @Mikka: 

 To ile już tych ludzi poumierało od szczepionki? Tylko pytam o...
źródło: comment_1635496374JTNHT4cnA8qj3Dx2yUDh2U.jpg
@t0m3k_: Tak myslalem, ze nie masz zadnych dowodow tylko puste klamstwa.

Zreszta wystarczy spojzec na twoje komentarze w historii, zeby zobaczyc jak plujesz jadem na wszystkich i zaczynasz komentarze od wyzywania rozmowcow.

szura jak ty


Szura, ktory opiera argumenty na rzadowych statystykach i podaje konkretne liczbowe analizy, a nie jakies kolorowe obrazki jak to ty masz w zamilowaniu.

Widac, ze twoj brak kultury jest wprost proporcjonalny do poziomu inteligecji.
Poświęć 5 minut na próbę weryfikacji tej „bazy” - nigdy nie istniała i sama firma temu zaprzeczyła.

@Karol1337: Niesamowite, firma, z której rzekomo wyciekły dane, zaprzecza, że to jej dane. Nowe, nie znałam. Podaj mi też linki do źródeł swoich informacji, bo niestety nie wierzę Ci na słowo. Ja podałam bezpośredni link do dokumentów.

Stronka istnieje rok xd jest tam gówno pozew z błędami który nie został zarejestrowany (napisał go ale
Pobierz uczalka - > Poświęć 5 minut na próbę weryfikacji tej „bazy” - nigdy nie istniała i sa...
źródło: comment_1635502210jY9qNSmJADX4Cf1BuxZ0l2.jpg
Szura, ktory opiera argumenty na rzadowych statystykach i podaje konkretne liczbowe analizy, a nie jakies kolorowe obrazki jak to ty masz w zamilowaniu.


@jinnoman: i tłumaczy:

but it’s not as great as we might like


na

Działa, ale nie działa


xD

Porównujesz miesiąc do miesiąca między różnymi latami nie rozumiejąc, że świat się zmienia xDD

Dodałeś kłamliwe wykopalisko które zostało zakopane.

Dodałeś dowód na działanie szczepionki jako dowód na jej nie
@t0m3k_:

Uważasz, że jak nowy lockdown zaczął się 22 października to nie mogło być lockdownu wcześniej xDDD SUPER DOWÓD xDDDDDDDDDD


Manipulujesz i naciagasz. Nigdzie tak nie powiedzialem. Stwierdzilem, ze nie bylo lockdownu we wrzesniu 2020 roku w Irlandii. Jezeli nie zaprezentujesz tutaj dowodow, ze bylo inaczej to bedzie to kolejny dowod na to, ze jestes klamca, oszustem, manipulatorem i trolem.

Dodałeś kłamliwe wykopalisko które zostało zakopane.


Na jakiej podstawie twierdzisz, ze
@t0m3k_:

Jakieś problemy z główką?


Mysle, ze po przeczytaniu historii twoich komentarzy wielu psychiatrow chcialo by ci zadac to samo pytanie.

Wogole atakowanie osoby w dyskusji personalnie zamiast jej argumentow jest brakiem kultury i umiejetnosci. Jezeli probujesz zdyskredytowac osobe a nie argumenty to pokazujesz, ze brakuje ci argumentow albo sa slabe.
@t0m3k_:

zamilkłeś w temacie


Nie zamilklem, tylko nie podales zadnych argumentow do ktorych moge sie odniesc, wiec uznalem dyskusje za zakoczona.

po próbie oskarżenia mnie o wybieranie źródeł, PODCZAS GDY SAM JE DODAŁEŚ


Bredzisz

Dodałeś dowód na działanie szczepionki jako dowód na jej nie działanie


Kolejne urojenie, ktorego nie jestes w stanie udowodnic.
Wogole atakowanie osoby w dyskusji personalnie zamiast jej argumentow jest brakiem kultury i umiejetnosci


@jinnoman: ty:

Popros mame zeby przetlumaczyla, bo ja nie rozumiem w mongolsku.

Ty jestes naprawde taki tepy

Chcialbym zobaczyc jakie smieci mamie przynosisz do domu.


xDDDDDD
Nie ma tam mowy, ze zostalo zakopane za klamstwo


@jinnoman: Nie pisałem, że zostało zakopane za kłamstwo. To zdanie to twoja kolejna manipulacja. Albo jak ty to nazywasz "interpretacja" xDDDDDD

Rekord hospitalizacji w Irlandii jest kłamstwem, było ich tam wcześniej dużo więcej ;)
@t0m3k_:

@jinnoman: ty:

Popros mame zeby przetlumaczyla, bo ja nie rozumiem w mongolsku.

Ty jestes naprawde taki tepy

Chcialbym zobaczyc jakie smieci mamie przynosisz do domu.

xDDDDDD


To bylo w odpowiedzi na wiele twoich poprzedzajacych komentarzy, w ktorych mnie obrazales:

t0m3k 1 dzień 1 godz. temu0

@jinnoman: ty cwaniaku patrz, a w polsce działa.


t0m3k 1 dzień temu0

@jinnoman: no nie, znowu się zesrałeś.


A tu dla przykladu