Wpis z mikrobloga

Fakty TVN - czekamy aż szczepionka zostanie dopuszczona dla dzieci (5-11 lat) szczepionka sprawdzona i bezpieczna, nie chcemy żeby dzieci umierały xD

Pfizer badania grupy wiekowej 5-12


Gr. badawcza jest zbyt mała, by ocenić ryzyko zapalenia mięśnia sercowego. Długoterminowe bezpieczeństwo w tym

zakresie będzie badane przez następne 5 lat, po rejestracji leku..

str 12


https://www.fda.gov/media/153409/download

#koronawirus
  • 67
@uczalka: Sam jestem przeciwny obowiązkowym szczepieniom, lobbowaniu rządów przez korpo farmaceutyczne i używaniu pandemii do wprowadzenia zamordyzmu rodem z Chin czy serialu Black Mirror. Natomiast nikogo nie przekonasz jakąś prezentacją na podejrzanej stronce, bazującej na niepotwierdzonych "wyciekach" i pogardliwie zwracając się do rozmówców w tonie "zrobiłeś już te obliczenia?".

Używasz rodzaju argumentów oraz stylu wypowiedzi, które nie służy sprawie obrony naszego zdrowia i wolności, tylko antagonizuje zwolenników szczepionek, którzy są tak
pogardliwie zwracając się do rozmówców w tonie "zrobiłeś już te obliczenia?".


@GhostTrick: Co w tym zdaniu jest pogardliwego? Nadinterpretujesz i dopowiadasz coś sobie, przypisując mi złą wolę, której w ogóle wobec Ciebie nie przejawiałam. Chciałeś, żebym uzasadniła swoje zdanie o "ludobójstwie", więc podałam Ci konkretne źródła informacji i przepis na to, jak oszacować na ich podstawie rzeczywistą ilość zgonów spowodowanych przez szczepionki w USA (i to najwyraźniej tylko do maja). Odpowiedziałeś,
Pobierz uczalka - > pogardliwie zwracając się do rozmówców w tonie "zrobiłeś już te obliczeni...
źródło: comment_1635510910DM2AoM9lWvEQ6vT2nAxsAe.jpg
@GhostTrick: @uczalka: słowa koleżanki uczalka o Izraelu. Jak bardzo wartościowe jest jej zdanie

Mieli już 85% społeczeństwa po dwóch dawkach parę miesięcy temu i "wyszczepienie" spadło im do ok. 65% dopiero, jak przestali uznawać dwudawkowych za w pełni zaszczepionych i wprowadzili boostery. [...] Ech, no nic, myślałam, że jednak jesteś poważnym człowiekiem


Odpowiedziałem na to grzecznie:

Nigdy nie mieli 85% i nigdy im nie spadło. To jest kłamstwo. Dalej podają
Pewnie, nadal jest to tylko wyciek, ale jak inaczej go potwierdzić niż idąc z tym do sądu? Zobacz też, że pozew został istotnie złożony, 19.05.2021 r. w Sądzie Rejonowym w Alabamie


@uczalka: JEST TO ZUPEŁNIE INNA SPRAWA KŁAMCZUSZKO :) Tutaj kilku doktorów prosi o zablokowanie wprowadzania szczepień dla osób poniżej 12 roku życia. Jak dowód podali 0% śmierć w tej grupie. NIE POTRAFILI TEGO WYKAZAĆ i teraz proszą o przedłużenie czasu