Wpis z mikrobloga

Fakty TVN - czekamy aż szczepionka zostanie dopuszczona dla dzieci (5-11 lat) szczepionka sprawdzona i bezpieczna, nie chcemy żeby dzieci umierały xD

Pfizer badania grupy wiekowej 5-12


Gr. badawcza jest zbyt mała, by ocenić ryzyko zapalenia mięśnia sercowego. Długoterminowe bezpieczeństwo w tym

zakresie będzie badane przez następne 5 lat, po rejestracji leku..

str 12


https://www.fda.gov/media/153409/download

#koronawirus
  • 67
@t0m3k_:

Przerobiłem DANE KTÓRE TY PODAŁEŚ na liczbę śmierci na 100k ludzi w danej grupie i wyszło na to, że szczepionki z twoich danych są skuteczne xDDD


Znowu bredzisz.
@t0m3k_:

@jinnoman: ty:

Popros mame zeby przetlumaczyla, bo ja nie rozumiem w mongolsku.

Ty jestes naprawde taki tepy

Chcialbym zobaczyc jakie smieci mamie przynosisz do domu.

xDDDDDD

To bylo w odpowiedzi na wiele twoich poprzedzajacych komentarzy, w ktorych mnie obrazales:

t0m3k 1 dzień 1 godz. temu0

@jinnoman: ty cwaniaku patrz, a w polsce działa.

t0m3k 1 dzień temu0

@jinnoman: no nie, znowu się zesrałeś.

A tu dla przykladu
@t0m3k_:

@jinnoman: Nie pisałem, że zostało zakopane za kłamstwo. To zdanie to twoja kolejna manipulacja. Albo jak ty to nazywasz "interpretacja" xDDDDDD


Ale ja wcale nie mowie, ze tak napisales. Stwierdzam tylko fakt, ze nie zostalo zakopane za klamstwo. Dowod na twoja kolejna manipulacje.

Nie ma tam mowy, ze zostalo zakopane za klamstwo


Gdzie ty tu widzisz manipulacje?
jak tam działają lockdowny w tej szwecji której tak się przyczepiłeś? xD Już kilkanaście razy cię o to pytam, nigdy nie opdowiadasz i dajesz ten sam kłamliwy argument w kolejnych znaleziskach.


@jinnoman

@t0m3k_: W kontekście twoich nieco idiotycznych wypowiedzi może od razu szczerze zapytam: robiłeś kiedyś test na IQ? Pisać krótkie teksty potrafisz, nawet obrazki wstawiać umiesz. Czyli to twoje upośledzenie umysłowe chyba nie jest jakieś poważne?
Stwierdzam tylko fakt, ze nie zostalo zakopane za klamstwo. Dowod na twoja kolejna manipulacje.


@jinnoman: jak ktoś kto jest kłamcą zostanie skazany na śmierć za zabójstwo to nie jest to dowód na to, że nie był kłamcą.

Fakt, że twoje kłamliwe znalezisko nie było zakopane za kłamstwo nie jest dowodem zaprzeczającym jego kłamliwości.
Jak ktoś jest tępy i brak takiej osobie argumentów, to zaczyna obrażać.


@t0m3k_: Ja cie nie obrażam, usiłuje tylko zdiagnozować jaki jest z tobą problem. Umiesz chyba obsługiwać komputer lub smartfon. Potrafisz pisać krótkie teksty. Nie jest to na pewno upośledzenie w stopniu znacznym. Może to jakaś inna przypadłość, jakieś zaburzenie psychiczne lub choroba? Dla pewności zapytałem więc o test IQ, wynik by wiele wyjaśniał.
@Gandalf_bialy: test iq miałem gdy dołączałem do wyższej szkoły wojsk lądowych we wrocławiu, wątpię abyś był w stanie się zbliżyć. Sam fakt, że ciągle podajesz te same błędne interpretacje prostych wykresów (sam je podajesz xD) i nie reflektujesz się nad tym.

Inni jak @jinnoman przynajmniej szybko zmieniają temat albo przestają odpisywać w danym temacie i atakują gdzie indziej jak rozbijam ich argumenty.
test iq miałem gdy dołączałem do wyższej szkoły wojsk lądowych we wrocławiu, wątpię abyś był w stanie się zbliżyć.


@jinnoman

@t0m3k_: To trep. Wyprali mu mózg w wojsku. Przypadek raczej nieuleczalny. On pewnie umie wykonywać rozkazy i je wydawać. Ale niekoniecznie samodzielnie myśleć. Ta uczelnia ma zresztą bardzo złą sławę:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/studenci-smiali-nam-sie-w-twarz-jak-upada-najwieksza-polska-uczelnia-wojskowa/zvwg1tb
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wyprali mu mózg w wojsku. Przypadek raczej nieuleczalny.


@Gandalf_bialy: przynajmniej umiem wyciągać wnioski i interpretować proste tabelki które sam wklejam xd

No i ponownie, personalne wyskoki od osoby która napisała

Jak ktoś jest tępy i brak takiej osobie argumentów, to zaczyna obrażać
@t0m3k_:

Fakt, że twoje kłamliwe znalezisko nie było zakopane za kłamstwo nie jest dowodem zaprzeczającym jego kłamliwości.


Ale nie jest tez dowodem, ze jest klamstwem. Wiec wracasz do punktu wyjscia, bo nic nie udowodniles. Robisz wielkie kolka zeby wrocic tam gdzie byles. Twoje komentarze nie wnosza nic wartosciowego do dyskusji. Stwierdzasz oczywiste oczywistosci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiec wracasz do punktu wyjscia, bo nic nie udowodniles

Rekord hospitalizacji w Irlandii jest kłamstwem, było ich tam wcześniej dużo więcej ;)


@jinnoman: sprawdź wykopy Gandalfa, dodał tą samą informację bez kłamania w temacie.
Ale nie jest tez dowodem, ze jest klamstwem. Wiec wracasz do punktu wyjscia, bo nic nie udowodniles. Robisz wielkie kolka zeby wrocic tam gdzie byles. Twoje komentarze nie wnosza nic wartosciowego do dyskusji. Stwierdzasz oczywiste oczywistosci.


@jinnoman: Taka moja rada: z trepem nie warto dyskutować. Szkoda czasu. Takie osoby potrafią poruszać się jednie po z góry ustalonych torach. Tylko rozkaz z góry może zmienić ich decyzje/poglądy. Staram się unikać takich posunięć,
@t0m3k_:

sprawdź wykopy


Sam sobie sprawdz. Jak nie umiesz prezentowac argumentow w komentarzu to idz na jakies korepetycje.

Ja nie bede cie wyreczal i tracil czasu na szukanie po wykopie argumentow dla ciebie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak nie umiesz prezentowac argumentow w komentarzu to idz na jakies korepetycje.


@jinnoman: ale dałem ci argument xddddd

Rekord hospitalizacji w Irlandii jest kłamstwem, było ich tam wcześniej dużo więcej ;)


Mógłbym śmiało napisać, że jak nie umiesz czytać....

Ale skoro nie umiesz czytać to to nie pomoże xddd