Wpis z mikrobloga

@Bratkello No to wyjaśniam. Jak coś sie stłucze to wypadałoby odpisać ze stanu ale kto ma na to czas. Po miesiącu takiego czegoś market handluje wirtualną paletą i jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Towar we własnych rękach na dlugo przed pracami to podstawa każdego remontu.
  • Odpowiedz
@Bratkello: #!$%@? to w ostatnim czasie.

Czeka to mnie za niecały rok. Szczęście takie, że elektrykę zrobię jak chce, gdzie chce.

Na samą myśl umawiania majstrów aż mnie trzęsie.
Półtora roku temu ogarnialem gówno mieszkanie 22m2, majstrów wziąłem na jeden dzień, ostatni. Resztę wolałem zrobić słabo, ale za to średnio xD
  • Odpowiedz
gniazdka!!!! Jakie to prawdziwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mirelle: Nam nie brakuje gniazdek, ale to pewnie dlatego, że mój niebieskipasek wszędzie dawał podwójne czy poczwórne nawet...

Ale jak w Internecie napisałam, że zapłacimy 3000 zł za wymianę kontaktów i włączników, to mi sugerowano, że jestem debilem i snobem i przesadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@Bratkello: dodałabym:
- płytki wg majstra są #!$%@? jakości
- albo będzie ładnie albo funkcjonalnie
- 1599 wypraw dziennie do Castoramy albo innego Leroy'a
  • Odpowiedz
@Dorciqch:
Dwa miesiące po odebraniu kluczy od dewelopera jestem z kasjerkami w pobliskiej Mrówce na "TY", a w Zielonym Obi jestem na "TY" z kierownictwem - tyle było reklamacji (,)
  • Odpowiedz
@Bratkello:
- przyjechały drzwi lewe zamiast prawych
- odbiór towaru z magazynu, połowy nie ma, wszyscy zdziwieni
- do końca tygodnia przyjedzie hydraulik dokończyć, z tygodnia robi się pół roku
- panie tu trzeba jednak podkuć, zakurzony cały dom
  • Odpowiedz
@Bratkello: Ufff, w końcu ktoś też tak ma xD

A u mnie to i tak cena bez robocizny, bo mój niebieski sam przesuwał i montował gniazdka - z robocizną byłoby jeszcze drożej...

Nie żałuję jednak zakupu i co więcej - wcale nie uważam, żeby to było jakoś za drogo, bo my mamy tych gniazdek naprawdę bardzo dużo + kupowaliśmy do 2 pokoi ściemniacze a wiadomo, że takie bajery kosztują.

W
  • Odpowiedz
@Bratkello: Oprócz tego, że się długo czeka na drzwi, dodałabym jeszcze fakt, że jak się chodzi po marketach budowlanych i drzwi ogląda, to na nich są na ogół ceny 200-500 zł...

Tylko to jest cena za same skrzydło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ościeżnica jest sporo droższa lub nawet bardzo dużo droższa, jeśli to mają być drzwi bezprzylgowe lub ukryte... Do tego trzeba jeszcze dokupić klamkę i
  • Odpowiedz