Wpis z mikrobloga

@Marekboss spróbuj Gotu Kola, poprawia ukrwienie. Plus ja zaczelam spać bez żadnej poduszki. Jest też metoda, by leżeć na podłodze przez 24h. Warto spróbować. Ja jak śpię bez poduszki to mi przynajmniej przeszły pisku wielosekundowe.
@dbcoop: Coś w tym jest bo nie lubię słuchać na dokanałowych, wole glosniki lub ewentualnie nauszne a po koncercie Czasem mi słuch wraca do normalności przez tydzień, młodemu kupiłem słuchawki chroniące słuch na koncerty a sam nosze zatyczki i jak jest głośno to zakładam. Ale już i tak czyje ze ze słuchem mam problemy.
@Init0: tomografia czy RTG może być mało obrazowa u mnie przyczynę zdiagnozowano po wykonaniu zdjęcia pantomografocznego 3d całej szczęki z częścią twarzoczaszki. Chodziłem wcześniej na wizyty do otolaryngologa i #!$%@? pomogła. Zlecała jakieś prądy #!$%@? muje. Problem tkwił w zębach a wcale nie miałem popsutych czy krzywych. Poszedłem na jeszcze jedną wizytę do tej laryngolog i tylko pokiwała profesorską głową.
@takuan: tak, poszedłem do instytutu stomatologii znalazłem fachowca od tej części ciała czyli szczęki. Oczywiście musiałem iść do niego prywatnie. Wykonał mi szynę z takiej masy i kazał chodzić w domu. W jego ocenie moja wada połączona z bruksizmem ( o czym nie wiedziałem) daje tego rodzaju dolegliwości. Mi buczało w lewym uchu. Coś jak daleko przelatujący ciężki samolot śmigłowy. Na operację się nie zdecydowałem chociaż padła propozycja. Na obecną chwilę
@Toniejatooni: tak, tzn po części bo równolegle była rehabilitacja. Znalezienie przyczyny zajęło mi parę lat a leczenie kilka miesięcy. Właściwie to dalej się leczę bo jak pisałem wyżej nie zdecydowałem się na operację. Obecnie doskwiera mi to znacznie mniej i bardzo rzadko. Ludzkie ciało niestety nie zawsze jest doskonałe, jesteśmy asymetryczni mniej lub bardziej. Cieszę się, że znalazłem odpowiedź na swoje tinnus bo serio myślałem, że to jakiś nowotwór albo gorzej