Wpis z mikrobloga

Pamiętacie może aferę z terenwizją i lokalną grupą, która zabrała wyżej wymienianą telewizje internetową w góry? To ta akcja kiedy zakrywali tablice bo jeździli nielegalnie po szlakach turystycznych. Ale do rzeczy. Jedną z tych osób był gość, który teraz prowadzi z swoją dziewczyną kanał na yt: „lubiemojezycie”

Możecie sobie na tym kanale zobaczyć jak podróżują i zwiedzają świat przy pomocy terenowego auta. Ogólnie fajna zajawka. Gdyby nie ich ignorancja i buractwo. Czytaj niszczenie przyrody, wjeżdżanie pod zakazy, zanieczyszczanie wód itp.

Poniżej postaram się wam po krótce opisać ich "przewinienia" wraz z szybkimi odnośników do konkretnych momentów w ich filmach, jako dowód na potwierdzenie moich słów.

1. Wchodzenie pod zakaz do parku narodowego:
https://youtu.be/-PJJJ1T-bAw?t=1594
2.Korzystanie na chorwackiej plaży z pryszniców i używanie podczas mycia się chemii (szampon/żele) mimo że jest to wzbronione
https://youtu.be/-PJJJ1T-bAw?t=1135
3. Na jurze krakowsko częstochowskiej wjechali samochodem do jaskini
https://youtu.be/4pFyyZ0kCW0?t=270
4.Moment w którym przyznaje się ze jeździ nielegalnie po górach, ale dostał tylko raz mandat. Więc wychodzi na to że nie ma czym się przejmować
[https://youtu.be/5U4dpEeK4JA?t=374](https://youtu.be/5U4dpEeK4JA?t=374]

To Tylko kilka przykładów i urywków jakie mi się rzuciły w oczy. Niestety na tych filmach jest tego sporo więcej. Dodatkowo pozwolę sobie zacytować użytkownika @faza_rhazz’a który pod ich ostatnim filmem napisał:

Super się Was oglądało aż do tego odcinka. Rozumiem, że można mieć własny pomysł na zwiedzanie ale w tym odcinku pokazaliście wszystkie polskie cechy za które nie lubi się nas w Europie. Zakazy? A po co - skoro nam wolno. Podziwiacie jak pięknie i dziko, ale sami robicie syf wchodząc pod zakazy i depcząc park narodowy bo szkoda kasy na bilet a w zasadzie "i tak nie rozumiemy za co ludzie płacą pieniądze". skomentować w ten sposób Park Narodowy Plitvickich Jezior to już trzeba mieć niezły tupecik :)Jeździcie po róźnych krajach i jedyne co się przewija w wypowiedziach to że syf bida i nędza a największym problemem jest brak camemberta, tanich lodów i wkładów do IQOSA (lub jak się to pisze). Dobrze że chociaż cevspcici się pojawiło a nie tekst że lepsze od ich kuchni są cheesy z maca...Komentarz na temat Dubrovnika to już po prostu wywalił mnie z butów. Szkoda bo zrobiliście kawał pięknej wyprawy zakończony tak bezmyślnym zachowaniem jak wlewanie szamponu do plażowych pryszniców (bo gówno Was to obchodzi że ktoś ma coś przeciw i dba o to żeby tego nie robić) i komentarzami, że Chorwacja jest przereklamowana, Dubrownik brzydki i głupi (bo ma drogi parking), Makarska to strata czasu (bo drogii parking) a PN Plitvickich Jezior to porażka a ludzie którzy tam jeżdżą to debile bo płacą za tą ścieżkę edukacyjną ciężki hajs za bilet Ostatnie to komentarz Antka który stwierdził że "ludzie jeżdżą jak #!$%@?" bo się zatrzymują ułatwiając przejazd. Bardzo mądrze robią żeby ułatwić Ci ocenę miejsca które masz do ominięcia pojazdu. I takim komentarzem jasno kolega pokazał jakim jest kierowcą.Jeżdżę na Bałkany od 10lat co roku - Chorwacje, Czarnogórę, Słowenię i Bośnię zwiedziliśmy kilka razy w całości - i komentarze na temat tego kraju przedstawione tak jak w tym filmie - przyprawiają o smutek że muszą słuchać tego inni.


myślę że ten cytowany fragment, to właściwie najlepsze podsumowanie tej pary.
#terenwizja #offroad #podroze #motoryzacja #afera
ImeNs - Pamiętacie może aferę z terenwizją i lokalną grupą, która zabrała wyżej wymie...

źródło: comment_1635284894elvsevbPL7bWuGThxrqUm2.jpg

Pobierz
  • 20
@Polczlowiekpolzakolak: mnie najbardziej razi te ich cwaniactwo i to że wszystko im można. każdy turysta to debil a tylko oni zwiedzają tak jak się powinno.
dodatkowo często wypowiadał się ze w tych innych krajach fajniej bo nie ma barierek itp. a w Polsce to co chwila barierki. Ale jak widać, gdy tylko u nas nie ma gdzieś barierek to taki debil musi już tam wjechać autem. czytaj np jaskinia
Ostatnie to komentarz Antka który stwierdził że "ludzie jeżdżą jak #!$%@?" bo się zatrzymują ułatwiając przejazd


@ImeNs: a jeszcze odniosę się do tego. Jak #!$%@? to jeżdżą właśnie takie, nie lubię tego słowa, ale niestety tutaj pasuje - "polaczki", które muszą wszędzie #!$%@?ć, każdego wyprzedzić, zawsze być przed kimś.

Na Bałkanach przez drogi średniej prędkości i tak nie wykręci się jakiejś zajebistej więc i tak nie ma sensu się spieszyć. Ruch
@Krupier: bo to turyści/kierowcy wybrani ( ͡° ͜ʖ ͡°)- on Ci powie, jak się jeździ prawidłowo i jak się zwiedza. jedyna słuszna prawda. dziękuj mu subami i lajkami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Krupier: też patrząc na tę drogę nie bardzo wiedziałem jak się mają tam zmieścić dwie ciężarówki. ale może ja to ch8j a nie kierowca jestem. A przecież wszystkie posiadane przeze mnie kategorie znalazłem w chipsach ;p
@ImeNs: czy Ty na serio poświęciłeś godzinę czy więcej aby znaleźć do czego można się #!$%@? do kogoś bo jechał samochodem tam gdzie jest zakaz?

Ja pierdziele... XD
Who fucking cares że ktoś sobie wjechał do jaskini itp. na pewno góra ktora ma z miliard lat ucierpiała od opony xd