Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie sprzedaż mieszkania, i wyjechania do jakiegoś kraju #azja.
Jestem w połowie drugiej dekady życia, mieszkanie dostałem w spadku po rodzicu, nie mam rodzeństwa i oprócz drugiego rodzica i babci (która notabene jest ku*%ą je^%ną) nie mam także już bliższej rodziny.
Czy sensownym jest wyjechać z większym kapitałem w takie rejony, praktycznie w nieznane? Chciałbym uderzyć mocno w taką przygodę, może akurat znajdę swoją pasję, rozkręcić jakiś biznes, zainwestować, może poznać kogoś ciekawego? Z drugiej strony boje się ostracyzmu społecznego ze strony rodziny, że zamiast pracować #!$%@?, po sytuacji z COVID uświadomiłem sobie, że tak na prawdę ta praca i te pieniądze to teatr dla gojów, szkoda że bilety takie drogie.
Może jest ktoś, kto zrobił podobnie, i żałuje lub nie? #tajlandia #wietnam #filipiny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617765380c44dc000ab15328
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
Filipiny - latwa komunikacja (angielski), paskudne jedzenie, grubiutkie i niskie azjatki, Manila chyba srednio cenowo, ale inne miejsce juz fajnie
Tajlandia - inny alfabet, wiec ciezko nawet wzrokowo kojarzyc, jedzenie dobre, ale w zaleznosci od upodobania, otwarte azjatki, najdrozszy kraj z tych 3, ale najlepiej rozwiniety
Wietnam - litery lacinskie, wiec da sie czytac, najladniejsze laski (ale najtrudniejsze), pycha jedzenie, tanio, gorzej rozwiniety niz Taj, ale nie wiem jak w porownaniu do
  • Odpowiedz
@piotrek39:
Wietnam jest bardziej rozwinięty od Filipin, dość powiedzieć że w Wietnamie mieszka tysiące filipińczyków.

Wietnam fajny ale jako turysta tutaj puki co nie przyjedziesz, choć mają się otwierać niedługo "podobno".
  • Odpowiedz
@Myrcin- W wiekszosci przypadkow tak. Ale glownie dlatego, ze najem krotkoterminowy mieszkan jest nielegalny (poki co tego nie kontroluja i kazdy wynajmuje i mozna krecic super roi na tym).
Chociaz przy covidzie mozna znalezc dobre oferty.
  • Odpowiedz