Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy przystojny, wysoki mężczyzna może pozostać do np.25 roku życia prawiczkiem ze względu na to, że jest mało pewny siebie? Według mnie - nie, gdyż przystojni mężczyzni są po prostu podrywani przez kobiety i taki facet prędzej czy później w końcu bedzie miec #seks . Myślicie, ze jest to w ogole możliwe? Ja przez cale swoje życie nie widziałem ani jednego przypadku gdzie przystojny (czyli 8/10) facet nie mialby nigdy kobiety. Może mieć później swój pierwszy raz ze względu na nieśmiałość, ale w końcu, nie ważne jakby był nie pewny siebie, jakaś kobiet go poderwie.
Piszę tego posta głównie dlatego, że @Deska_o0 w innym wątku wykłócał się, że zna pełno przystojnych prawiczków, a ja w sumie nie znam żadnego i jestem ciekawy waszej opinii.
#blackpill #zwiazki #przegryw
  • 52
  • Odpowiedz
@Deska_o0 w innym wątku wykłócał się, że zna pełno przystojnych prawiczków, a ja w sumie nie znam żadnego i jestem ciekawy waszej opinii.


@kfiatek_na_parapecie: dlaczego opierasz swój wpis na kłamstwie? napisałem że znam sporo takich osób, a ty już przekręcasz moje słowa żeby pasowały do narracji, zresztą odbijesz się od ściany bo to fakty

a dlaczego ma nie dzialac w kierunku ruchania skoro go juz poderwala?


@kfiatek_na_parapecie: bo może nie
  • Odpowiedz
dlaczego opierasz swój wpis na kłamstwie? napisałem że znam sporo takich osób, a ty już przekręcasz moje słowa żeby pasowały do narracji, zresztą odbijesz się od ściany bo to fakty


@Deska_o0: o #!$%@? jaki ty wrazliwy, nie wiedzialem. przepraszam, ze wzialem te twoje sporo i napisalem, ze pelno, moj blad
  • Odpowiedz
przepraszam, ze wzialem te twoje sporo i napisalem, ze pelno, moj blad


@kfiatek_na_parapecie: tak, to jest manipulacja pod tezę, zresztą urojenia z #przegryw nie są dobrym obrazem świata, zacznij szukać powodów swoich porażek i działać w tym kierunku a nie obwiniać za wszytko osoby trzecie, oraz to na co nie masz wpływu

nie mowimy tu o chorych psychicznie


@kfiatek_na_parapecie: życie zgodne z przekonaniami to choroba psychiczna? zapewne tak samo jak
  • Odpowiedz