Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy przystojny, wysoki mężczyzna może pozostać do np.25 roku życia prawiczkiem ze względu na to, że jest mało pewny siebie? Według mnie - nie, gdyż przystojni mężczyzni są po prostu podrywani przez kobiety i taki facet prędzej czy później w końcu bedzie miec #seks . Myślicie, ze jest to w ogole możliwe? Ja przez cale swoje życie nie widziałem ani jednego przypadku gdzie przystojny (czyli 8/10) facet nie mialby nigdy kobiety. Może mieć później swój pierwszy raz ze względu na nieśmiałość, ale w końcu, nie ważne jakby był nie pewny siebie, jakaś kobiet go poderwie.
Piszę tego posta głównie dlatego, że @Deska_o0 w innym wątku wykłócał się, że zna pełno przystojnych prawiczków, a ja w sumie nie znam żadnego i jestem ciekawy waszej opinii.
#blackpill #zwiazki #przegryw
  • 52
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Odpowiedź jest względnie prosta. Jeśli nie chodzi na imprezy albo chodzi na same parówa party, unika sygnałów koleżanek ze szkoły/studiów/pracy to jest spora szansa że w wieku 25 lat będzie prawiczkiem. Od faceta się zawsze wymaga pierwszego kroku, nie ważne jak nieśmiały jest. Pijane laski na imprezach to inna sprawa i same inicjują.
  • Odpowiedz
malo pewny siebie facet nie wychodzi do szkoly, zeby byc poderwanym przez kolezanki?


@kfiatek_na_parapecie: W szkole te koleżanki znają go na codzień i wiedzą że pod maską przystojniaka jest odpad pozbawiony testosteronu. To co mówisz musi się zdarzyć w losowej interakcji inaczej jego plusy bycia ładnym znikają za byciem pozbawionym testosteronu mięczakiem w oczach kobiety.

Chociaż tutaj też zależy o jak bardzo dużym #!$%@? mówimy. Jak locha do niego zagadana a ten zacznie się jąkać to raczej nic z tego nie
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: wy serio macie zryte berety.
Po #!$%@? iść do łóżka z laską która Ciebie podrywa, a np. niekoniecznie Ci się podoba ?
Myślałeś o skutkach ewentualnej wpadki ?
Czy tylko 'RUCHANIE' masz w głowie i to jest cel Twojego życia, jak tak to sorry xD
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:
XD
Juz kiedys pisalem o tym, sam bedac 7/10 prawikiem przestalem byc w wieku 25 lat. Na powodzenie nigdy nie narzekalem za bardzo, chociaz bajery dobrej sie z czasem nauczylem. W zwiazki sie nie bawilem, bylem troche romantyk z zasada ze wszystko mozna, ale ruchac to juz konkretne. Nim faktycznie zamoczylem to przelizalem 3 cyfrowa liczbe dziewczyn, mialem robiona lache x razy. Tak, czesto bywaly sytuacje ze wyrzucalem panne
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: co z tego że babka sama zagada jak nieśmiały i niewprawiony facet będzie robił jej pod górkę na każdym etapie. Babka ma na skinienie palcem tyłu innych przystojniaków że na pewno nie będzie się użerać żeby doprowadzić do seksu akurat z tym jednym.
  • Odpowiedz