Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja lubię święta bożonarodzeniowe? Mimo że już nie mam 10 lat tylko 23, połowy rodziny dalszej nie ma to nadal uważam tego okres za coś magicznego, za prawdziwy czas beztroski. Nadal uwielbiam ubierać choinkę, lubię siąść przy stole z matką, zjeść kolację wigilijną, usiąść wygodnie w fotelu i posłuchać jak Roksanka Wyngiel wyśpiewuje kolędy na TVP, na święta zawsze coś dostaję, jak nie od matki to jej faceta, w tamtym roku dostałem assassina gold edition a od dziadków którzy wspierają polską gospodarkę kupując polskie produkty cyberpunka. Uwielbiam karpia, jedyny raz w roku kiedy #!$%@? karpia i uszka, nikt lepszych nie robi niż dziadek, matka zawsze mi kupuje zgrzewkę coli w szklanych butelkach którą sobie popijam przy klimatycznych wieczorze grają w jakąś grę, rozwieszam sobie lampki choinkowe w pokoju żeby zrobić jeszcze lepszy klimat, 2 lata temu kupiłem sobie małą choinkę sztuczną i stawiam sobie ją na biurku koło komputera i patrzą na nią jak ładnie świeci w między czasie czekając aż mi się gra załaduje, często ktoś przyjeżdża i nas odwiedza, może to nie tak jak kiedyś że milion osób ale chociaż jedna, jeszcze jak jest prawdziwa zima, pada mocno śnieg a nie jest chlapa to coś cudownego, mam 2 rodziny więc mam 2 wigilię, idę sobie pod wieczór przez park do dziadków, włączę jakieś rapsy na słuchawkach i patrzę jak w świetle lamp pięknie #!$%@? śnieg, naprawdę lubię święta.
#przegryw #swieta #2021
  • 9