Wpis z mikrobloga

Mirki mogę iść po finasteryd do obojętnie jakiego dermatologa na NFZ, czy mogą być problemy z receptą albo lekarz będzie wymagać badań? Termin najbliższy mam na połowę grudnia w swojej okolicy i się zastanawiam, jaki jest sens tyle czekać skoro mi przykładowo powiedzą, że "nie" albo "badania trzeba zrobić" i kolejne chu* wie ile czekania...
#finasteryd #lysienie #wlosy #zakola
  • 10
@Taki_tam: na pewno powie Ci, że trzeba zrobić badania, chyba, że kiepski dermatolog, generalnie przez cały okres leczenia trzeba kontrolować wątrobę i prostatę, to lek przede wszystkim stosowany do leczenia rozrostu gruczołu krokowego, jeśli jeszcze tego nie wiesz, to ewidentnie powinieneś robić to z dermatologiem, to nie jest witamina C ;)
@czlowiek_robak: producent zaleca co kilkanaście miesięcy robić badania prostaty, poza tym, wątrobę się kontroluje przy każdym długoterminowym przyjmowaniu leków, które ją obciążają, Ty zakładasz, że ktoś jest super zdrowy i nie trzeba robić badań bo 1 mg fina mu nie zaszkodzi, lekarz zakłada, na wszelki wypadek, że mogą wyjść po drodze inne problemy, które w efekcie synergii z finem mogą zrobić krzywdę