Wpis z mikrobloga

@xbednar: Mam od ponad roku gravela Specialized Diverge Elite E5 i dałem za nówkę w promocji 4400 zł. Wiadomo trzeba było jeszcze dokupić pare pierdół za ponad kobla (pedały SPD, buty, ubiór, koszyk na bidon, oświetlenie itp) ale jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić.
@xbednar: za 5k nic nie znajdziesz aero, licz ze na same #!$%@? wydasz przy dobrych wiatrach i wysokim cięciu kosztów około 1k, czyli zostaje 4k na rower, a tyle to kosztuje rama do aero i koła, w rowerze niżej budżetowym. kup jakaś szosę normalna z dobra rama i dokup kiere aero, przy tskim budżecie to jedyne na co możesz sobie teraz pozwolić, z czasem dojda koła i inne pierdy
@xbednar: Nie ma szans aby coś kupić teraz w tej cenie coś sensownego chyba, że nie interesuje cię zupełnie waga sprzętu i jego jakością. Wtedy możesz kupić Reacto albo jakiegoś Specialized, będziesz miał ramę i bardzo niewygodny rower (jeśli wcześniej nie jeździłeś szosówką) i podłą jakość (poniżej dolnej półki rowerów z Decathlonu za 1200zł).