Wpis z mikrobloga

Mirki zarabiam 2500 zł,czy to duzo? Jak zmienić ten stan 31 lat tu,umiejętności: nic nie umiem.
Wykształcenie licencjat robiony pięć lat w Wyższej Szkole Bankowej zaocznie z rachunkowości. A pracować pracuje na stolarni na maszynach . 7 lat już. Jak ten stan zmienić, czy wkręcać się gdzieś do pracy w księgowości? Jak się w to wkręcić?
#pytanie #pracbaza #studbaza #studia #praca
Hyrieus - Mirki zarabiam 2500 zł,czy to duzo? Jak zmienić ten stan 31 lat tu,umiejętn...

źródło: comment_16351738705bKk4x52s2FajkoJyzm8pS.jpg

Pobierz
  • 22
@Hyrieus: przyjmij sie na jakis staz zalapiesz doswiadczenia i bedziesz sie rozwijal na pewno na poczatku bedziesz zarabial mniej niz teraz ale da ci to jakies perspektywy na przyszlosc bo tutaj stoiszw miejscu pod wzgledem wyplaty chyba ze pokombinujesz i zalozysz cos swojego jesli pracujesz tam 7 lat to na pewno cos umiesz
@KarolKnuropatwa: na staże tak ale zazwyczaj nic z tego niebyło,jeszcze zanim zacząłem robić fizycznie.
Popytać się z cv nie byłem,bo mi głupio tak nic nie umiejąc chyba,że excela się naucze może wtedy.
ale jak to zrobić,kiedy w większości wymagają doświadczenia(jeśli chodzi o księgowość)


@Hyrieus: > i to zmieni moją sytuacje z moim cv robola,swoje lata już mam z 10 lat temu miałbym większe szanse

@Hyrieus:

mam podobną sytuację - ukończona politechnika
ponieważ każda firma chciała od inżyniera "co najmniej 5 lat doświadczenia..."
to po 2 latach szukania pracy (połowa lat 2000, 21% bezrobocia w Polsce) poszedłem do policji a potem do urzędu,
musiałbym sobie przypomnieć


@Hyrieus: jak masz jakie-takie obycie z kompem , to spróbuj w Biurach Rachunkowych które prowadza księgowość . Stanowisko DataEntry - wprowadzanie faktur czy innych 'papierów' do systemów FK