Wpis z mikrobloga

@Jabby tutaj chodzi o wypowiedź jednej kobiety w imieniu wszystkich powstańców, a ona wszystkimi nie jest. Wiem, że może być Ci trudno to zrozumieć. Druga rzecz jest taka, że uczepili się jednej babci, bo głośno krzyczy i popiera PO, więc teraz będą ją na piedestały stawiać, bo jest przeciwko PiSowi. To, że brała udział w powstaniu, nie daje jej prawa do decydowaniu o marszu niepodległości.
To jest w ogóle śmieszne, że odkopali
Zaraz się okaże że prawem do określania siebie mianem powstańca nie jest udział w powstaniu, ale popieranie właściwej partii.


@Jabby: jakie "zaraz"? Przecież od dawna wiadomo, że Komorowski czy Frasyniuk to postkomuna, natomiast Piotrowicz i Kryże to bohaterowie walki o wolną Polskę. Nie wiem czemu z powstaniem warszawskim nie miałoby być podobnie.
Z PO też nie


@Basiura89: Nie. Każdy może sobie wybrać własną partię i kalkulować, która szybciej odsunie pis od władzy kosztem innych poglądów. Ja #!$%@? zegarki Nowaki gdy jeden prokurator Zero #!$%@?ł 277 milionów.

Jakby nie patrzeć to PO skręcała za bardzo w lewo i zasłużyła na porażkę. Teraz jest nieco inaczej, a od zła wcielonego w postaci PiSu, każda partia jest lepsza.

Teraz to już się tylko śmieję jaki krzyk
@Basiura89: No właśnie, a w najbliższych wyborach będzie samo zło startowało do sejmu. Niestety nawet konfa pokazała, że często zachowują się jak idioci, a ci jedyni nie mają bagażu złej historii.
@cwlmod: zgadzam się. Idę na wybory oddać głos nieważny, dopisując ŻADEN Z POWYŻSZYCH, ewentualnie ŻADNA KANALIA Z POWYŻSZYCH. gdyby każdy podjął się tego rodzaju protestu, może by się coś w końcu zmieniło