Wpis z mikrobloga

@CosyGrave: Woda aby była skuteczna w odmrażaniu szyby musi mieć te 20-30C więc taka z lodówki się nie nada.
Tak,w iem że heheszkujesz, ale ja z ta wodą całkiem serio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: tutaj pozdro z podgrzewanego garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale mam jeszcze odpalanie auta z kluczyka z opcją 15 minutowego grzania/ chłodzenia. Niestety drugie auto stoi pod blokiem, to będe folię zakładał. Nie wiem czemu nikt tego nie uzywa...
bez wychodzenia z domu odpalisz pilotem, ustawisz temperature i idziesz do ciepłego autka bez skrobania.


@maczeta_krakow: Jak to wygląda (bo to co na szybko znalazłem to jakiś tani szajs), bo rozumiem Webasto podgrzewa powietrze i wtacza je do kabiny, czy zabezpieczenia auta nie protestują przy nagłym wzroście poboru mocy przez wentylator/zapalnik Webasta?
Nawiasem w obecnych czasach trochę przerost formy nad treścią gdy mamy wszystko co potrzeba w aucie tylko koniecznie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mechaniczny_pomidor: webasto chyba odrębnie działa poza samochodem samo ma silniczek i sobie tam ciągnie diesla czy benzyne. Nic nie ma prawa protestować. No jest to głupie ale za odpalone auto moze sie policja dowalić, za webasto nie.
Plus te tansze chyba tez działaja ale juz doliczyłem koszty oporządzenia i montażu. Bo tam często same nagrzewnice sprzedają a jeszcze pilot jakieś tam mocowania no i montaż.