Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałam żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
Pobierz throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...
źródło: comment_1635071969Di174W2C7b7tIdwh6S9xU2.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@throwaway2137: co to za wysryw w ogóle, nazywasz innych śmieciami żeby mieć poklask w internecie i jeszcze robisz z siebie oświeconą stronę
może to być desperacja, prawda, może też zwyczajnie kobieta pozostaje atrakcyjna i się komuś podoba, na #!$%@? to analizować, według twojej logiki każdy kto samotnie wychowuje dziecko ma być sam albo ktoś w parze będzie mieć łatkę śmiecia
Żenujące podejście
@throwaway2137 Bo samotne matki to podludzie a ich bękarty to jeszcze gorzej. Sorry ale nie miałbym problemu spotkać i związać się z ogarnięta życiowo kobieta która ma dziecko. Baaa... jakby dziecko było duże to nawet lepiej bo odpadają pieluchy itp. A gdyby mi się coś stało i bym odszedł to też bym chciał żeby moja żona Sobie kogoś znalazła oczywiście jeśli by chciala. Po prostu liczy się szczęście drugiego człowieka.
Mam jedynie szacunek do kobiet, które odeszły od toksycznego faceta i chcą sobie ułożyć życie na nowo.


@Mala_Kozka: Niby tak, ale toksyczny to teraz taki, który każe iść do pracy, zrobić porządek w domu, od czasu do czasu obiad.
Jakoś kobieta zawsze pozna przegrywa, a przemocowca nie. Dziwne.
Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?


@throwaway2137: na pewno wielu... no co zrobisz zależy od wychowania genów doświadczeń.. dla niektórych to na prawdę misja że kobieta biedna, nie potrafiąca sobie poradzić i jak ktoś takiej zechce pomóc i ona to doceni to tacy ludzie poczują się lepiej ze sobą, bo muszą regulować poczucie wartości innymi.
@lexico: wykrywają przemocowca. Z takimi mężczyznami wiążą się kobiety z rodzin dysfunkcyjnych, córki alkoholików, dziewczyny molestowane w dzieciństwie, skrzywdzone na milion różnych sposobów. One wybierają takiego partnera bo przemoc to jedyne co znają, bo powielają wzorce z domu rodzinnego, bo wierzą, że mu pomogą, bo myślą, że na nic innego nie zasługują. To bardzo złożony problem.

@throwaway2137: prawdziwy facet robi to na co ma ochotę. Będę chciał to wezmę sobie