Wpis z mikrobloga

@kaczek93: Prawo karmy - tak to się właśnie nazywa i czy tego chcesz czy nie wierzy w to ponad miliard hindusów.
I wcale nie powiedziałam że też w to wierzę, napisałam o tej karmie we wpisie od tak, bo tak się potocznie mówi. W związku z tym że większość polaków to zadeklarowani chrześcijanie to powinno się mówić "bóg was za to rozliczy" ale przyjeło się mówić "karma do was wróci" i
Przecież takim rozumowaniem to można wszystko do wszystkiego przypisać i sobie dopowiedzieć xD

"Prawo karmy" xd


@kaczek93: opisałeś zasadę wierzeń i wszelkich religii, trzeba mieć coś lub kogoś co tłumaczy działanie wszystkiego wokoło- karma, bóg, siły nieczyste itd.
@kaczek93: Bo to trochę niesmaczne śmiać się z sympatycznego chłopa który miał pecha i właśnie dogorywa w szpitalu, a magical to zjeb który zarabiał na głupocie i alkoholizmie własnej matki i wszystko wskazuje na to że jp2 ukrywał pedofili a ludzie zrobili z niego bożka więc myślę że to trochę co innego
@MarcelinaM85: A skąd wiesz, że Waluś to taki nieskazitelnie sympatyczny chłop? Bo tak się zaprezentował na kilku wywiadach?
To że jest mniej medialny nie oznacza, że jest chodzącą ostoją sympatii.
Jeszcze niedawno wszyscy się podniecali jaki to ten Nicola to (przeciwnik Pudziana za Bombardiera) spoko ziomeczek, aż ktoś się dokopał do informacji, że był w jakiejś brutalnej bojówce kibolskiej (czy coś takiego).
A Magicala ma FAS, wychowała go matka alkoholiczka i