Wpis z mikrobloga

@Uriel0987: Przecież jak dojedzesz do drugiego fragmentu płotu to on się przykleja. Problemem jest raczej nierówny teren.

Dam ci radę, zbuduj sobie mały domek obronny z małym płotkiem otaczającym ogród, a w środku ten dzwonek przywołujący osadników. Wiem, że wydaje ci się że możliwośc budowy są gigantyczne, ale wcale nie są. Zbudowanie jednego dobrego domku zajmuje mnóstwo czasu, a otaczanie całej osady ogrodzeniem z wieżyczkami strażniczymi jest praktycznie niemożliwe i zajmuje
@Uriel0987: mi niestety musiał mod pomóc, ściągnąłem sobie dodatkowe betonowe konstrukcje i tam jest taka elegancka "podłoga" betonowa (czy fundament raczej) na którym wszystko równo można postawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uriel0987: Do tych płotków jest fajny mod - Snappable Junk Fences. Dodaje przyciąganie na dwóch wysokościach (przydatne, gdy teren jest nierówny), powiększa płotki nieco (by nie wisiały w powietrzu) i dodatkowo można pod nie podpiąć małe podłogi na pewnej wysokości, dzięki czemu możesz zrobić coś w rodzaju muru obronnego z kładką dla strażników. Do tego ostatniego polecam jeszcze Craftable Balcony Supports, bo wizualnie świetnie robi za podpory do tych
@Uriel0987: Nie każdy element z danej kategorii się dopasowuje. Nie wiem od czego to zależy, ale jak budowałem dom z metalowych elementów to jakby tam są 2 rodzaje ścian i się nie wpasowują :(

Dodatkowo potrafiłem zrobić ,,L" z elementów po czym nie mogłem zawinąć w kolejnym rogu (°°