Wpis z mikrobloga

@gzymspiwniczny ok, wpisalem oferty za min 1000zl
12 preferowabu mezczyzni
54 prefwrowane kobiety
159 bez preferencji

Stwierdzenie, ze polowa jest na wynajem dla kobiet jest wiec bledne, mogloby byc trafne gdybys napisal 25%, ale niestety nie wziales pod uwage, ze jest to tylko "opcja" a nie wymog. Jak ktos ma do czynienia z lokatorami mezczyznami brudasami, to wiadomo ze kolejnym razem preferowal bedzie wynajem kobiecie, ale watpie zeby odmowil biznesu gdyby trafil
  • Odpowiedz
  • 0
@Kantar ale ja nigdzie nie napisalem nic o debilach, to jest jedynie Twoje wyobrażenie. W żaden sposób nie wyzywałem wynajmujących.

@bizonsky zadzwoń i dopytaj w każdym przypadku czy może jednak to nie preferencja a warunek obligatoryjny, jak już mamy być tak dokladni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kantar no nie, po prostu to Twoje przekonanie, że jeśli ktoś wierzy w stereotypy jest debilem co nie oznacza, że inni np. ja tak myślą. Nie wiem skąd sobie to wziąłeś, ja jedynie wskazuję na problem uprzedzeń, które doprowadzają właśnie do takich sytuacji, że nawet kaucja, zapisy w umowie powodują, że mając M w dowodzie nikt tej umowy nie podpisze. Nie ważne kim jesteś, jakie masz zasady - facet to dziękujemy.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Faceci mniej problematyczni xddd. Chyba jak trafisz jakichś introwertyków, (albo tylko wśród takich się obracasz i stad próbka). O ile się myją i wietrzą mieszkanie. #!$%@? pod tezę „kobiety są złe, brudne i nie chcą się z nami dymać” jak zwykle na wykopie.

Zmieniałem mieszkanie kilka razy w trakcie studiów. Za każdym razem gdy mieszkałem z facetami mieszkanie bardziej “żyło”. Imprezy, sprowadzanie dziewczyn itp. OK, porządek trzymaliśmy, ale nie tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@NaopaK nie wiem czy wynajmowałeś kiedyś pokój, ale ofert gdzie mieszkasz z właścicielem prawie nie ma, już łatwiej znaleźć ogłoszenie, że mieszkasz z dziadkami w zamian za pomoc w zakupach i opiekę niż z jakimś Januszem i jego rodziną
  • Odpowiedz
no nie wiem, ciekawe czemu tyle dworców jedzie szczochami xd na pewno kobiety dup tam nie wywalają. Ciekawe kto może szczać pod murem jak jakieś zwierzę? Kobiety jednak częściej chodzą do toalety, do tego często z małymi dziećmi, co już sprawia trudności z utrzymaniem czystości w takich miejscach.


@chwila: kobiece kible są brudne bo więcej kobiet z nich korzysta - buhahahahahahahha
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: weź wyluzuj, jak mam 2 laski na mieszkaniu to idę im na rękę i znajduje trzecią do kolejnego pokoju, zwłaszcza jak wyraźnie nie chcą faceta. Poza tym "squad" na damskich mieszkaniach często się zmienia. Jak masz kilku gości to oni tak potrafią żyć przez lata
  • Odpowiedz