Wpis z mikrobloga

Moze to dziwnie zabrzmi ale wystarczy wyjść z Wykopu i życie staje się normalne xD tutaj są wymyślone problemy wymyślonych ludzi z wymyślonymi historiami, wymyśleni lewacy i prawacy. Wymyśleni przegrywy i sztuczny blackpill. Emocjonalna huśtawka dzieci jak i tez wymyślone problemy dorosłych. różowych pasków które w rzeczywistości są facetami. Niebieskich pasków oglądających patostrimy. Bezsensowne kłótnie ktore ciągną się godzinami. Wszechobecny hejt a w życiu codziennym nigdy nie spotykany. Jeszcze nikt do mnie ani do moich znajomych nie powiedział choćby podobnych słów co tutaj ludzi wypowiadają bez żadnych konsekwencji bo w życiu realnym jest całkowicie inna osoba. Sam wpadłem w te pułapkę na co dzień normalny facet a tutaj potrafią mnie wyprowadzić z równowagi.

Wiec #usunkonto w moich oczach staje się komplementem.
  • 168
@ArcherID: ignorance is bliss

Jak ci psycha siada od siedzenia tutaj, to może będzie lepiej dla ciebie jak zrobisz #usunkonto i będziesz udawał, że problemy świata nie istnieją w realu, bo nikt o nich oficjalnie nie mówi xD. Dobre sobie.

Internet to wspaniałe miejsce w którym natura ludzka uzewnętrznia swoje najpodlejsze, najbardziej zgryźliwe, wyuzdame i niepoprawne myśli. Czy tego chcesz "prawdziwi" ludzie są tak naprawdę dwulicowi, tutaj przynajmniej nikt nie udaje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 523
@ArcherID: Trochę przesadzasz w drugą stronę xD Życie to jest piekło, a ludzie to potwory i mnóstwo ludzi tak uważało na długo przed wynalezieniem internetu. Wojny polityczne, cierpienie, nienawiść, depresja, problemy psychiczne czy samobójstwo to chleb powszedni ludzkiej cywilizacji. Ludzie nie pokazują swojej prawdziwej twarzy w codziennym życiu wśród społeczeństwa, tak naprawdę w internecie dopiero pokazują prawdziwych siebie bez społecznych zahamowań, tutaj mogą głośno mówić o swoich szczerych poglądach. Prawie wszyscy