Wpis z mikrobloga

Moze to dziwnie zabrzmi ale wystarczy wyjść z Wykopu i życie staje się normalne xD tutaj są wymyślone problemy wymyślonych ludzi z wymyślonymi historiami, wymyśleni lewacy i prawacy. Wymyśleni przegrywy i sztuczny blackpill. Emocjonalna huśtawka dzieci jak i tez wymyślone problemy dorosłych. różowych pasków które w rzeczywistości są facetami. Niebieskich pasków oglądających patostrimy. Bezsensowne kłótnie ktore ciągną się godzinami. Wszechobecny hejt a w życiu codziennym nigdy nie spotykany. Jeszcze nikt do mnie ani do moich znajomych nie powiedział choćby podobnych słów co tutaj ludzi wypowiadają bez żadnych konsekwencji bo w życiu realnym jest całkowicie inna osoba. Sam wpadłem w te pułapkę na co dzień normalny facet a tutaj potrafią mnie wyprowadzić z równowagi.

Wiec #usunkonto w moich oczach staje się komplementem.
  • 168
  • Odpowiedz
@ArcherID: Dalbym #usunkonto ale wciąż na wykopie można znaleźć ciekawe porady np dotyczące diety, filmu, sportu czy zdrowia ofc wszystkie tagi przegryw, p0lka, 18+, polityka, blackpill i wiele innych na czarną. Boje się tylko momentu w którym moja czarna się zapełni...
  • Odpowiedz
@ArcherID: Jest to po prostu przekroj spoleczenstwa w skali mikro. Ze wszystkimi tego konsekwencjami. Plus wzgledna anonimowosc pozwala sie im czuc bezkarnie i moga sie wyżywać i przekraczac spoleczne granice.
Oczywiscie zdarzaja sie fajne akcje i pare osob tutaj poznalem, ale ogolnie blokowanie tagow/ludzi bardzo pomaga tu egzystować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArcherID: straszny jest wykop. Przeciętny wykopek to Polak zsyndromem oblężonej twierdzy który nie potrafi się cieszyć z nieczego więcej niż z nieszczęścia kogoś innego. Każdy zły do wyboru do koloru każda nacja każda płeć każdy pogląd. Wspólne jest tylko hejtowanie wszystkich w internecie bo na żywo brak odwagi.
  • Odpowiedz
@ArcherID: blackpill obalony i wszystkie z jego założeń nie mają ani trochę odzwierciedlenia w rzeczywistości, można się rozejść XD wykopek odkrywa, że w realnym życiu ludzie są o 180st inni niż w internecie odc 2137
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy:
xDDD
everyone I don't like is literally trolling
t. kotlet z papieża
ja #!$%@? mam nadzieje że wejdzie te pozwolenie na internet bo sie larperzy pchają nie rozumiejąc nawet własnego nicku ale pieprzący o mistycznych trolach derailujących jedyną słusznąTM® narrację
bo włożenie patyka w wasze szprychy z guwna nikomu z takich brainletów jak ty do głowy by nie przyszło
  • Odpowiedz
@ArcherID: 100% prawda, wystarczy poczytać komentarze pod tym wpisem. Jak za dużo czasu tutah będziesz spędzać, to sam zaczniesz przenikać tym gownem. Dlatego ja kiedyś chcialem usunac konto, ale nie wiem jak i co chwile tu wracam xD. Staram sie tylko lurkować memy, ale cięzko jest nie wdawać się w dyskusje. No i najważniejsze ro nie sluchać rad wykopków, bo w 90% przypadków to jakieś przegrywy siedzące w piwnicy, które niczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Euphor: to jednak raczej przekrój przez jakiś kawałek społeczeństwa. Mimo wszysmto na wykopie masz np bardzo dużo osób z IT/ ta populacja jest tutaj nadreprezentowana
  • Odpowiedz
@ArcherID: generalnie masz rację, dlatego staram się żeby nikt nie wiedział że mam tu konto a jak ktoś opowiada o historii z wykopu to udaje że pierwszy raz ją słyszę żeby się nie skompromitować. Po prostu mi trochę wstyd przed siwatem, że mam tu konto i uczestniczę, raczej pasywnie, ale jednak - w tym cyrku XD

Jednak znam ludzi, którzy mają do czynienia z ronzymi warstwami społecznymi i historie z wykopu
  • Odpowiedz
@ArcherID: Ten cały #blackpill to jeden wielki udany troll na słabszych psychicznie jednostkach. Każdy średnio inteligentny człowiek to wie. Jednak stado przegrywów na wykopie zrobiło z tego prawdę objawioną i wiedzę tajemną. Beka z nich XD
  • Odpowiedz