Wpis z mikrobloga

Jeśli miałbym powiedzieć czego nauczył mnie #tinder #badoo i inne tego typu portale o #rozowepaski to to, że grube kobiety są miłe i wyrozumiałe a szczupłe chamskie, z wysokim ego i wiecznie obrażone na świat.

Ale żeby było zabawnie zauważyłem, że grube wcale nie mają drastycznie mniejszego zainteresowania u facetów niż te szczupłe. Też mogą wybrzydzać (niektóre to robią) i wybierać z wyższej półki niż one same i zawsze kogoś znajdą. Ale z jakiegoś powodu, jednocześnie są bardziej przyjazne i ciepłe.

To zjawisko nie przestanie mnie chyba nigdy zadziwiać, ale serio, kiedy widzę zdjęcie, sylwetkę z mordą, to z 70% skutecznością wiem kto jaki będzie mieć charakter i jakie odzywki.

Nie wiem, czy kobiety mają obszar mózgu odpowiadający wyłącznie za chamskość, która z powodu nagromadzenia się tłuszczu naciska na ten obszar i go wyłącza czy co.... Jakie są wasze teorie na ten temat?
  • 44
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka no nie wiem, ja znam wredne grube i miłe szczupłe... Ale może ma to związek z tym, że te grubsze, jeśli były przy kości od dziecka, miały ciężej w życiu. Mogły być wyśmiewane w szkole, miały lub mają kompleksy i w jakimś stopniu nie chcą traktować źle ludzi, bo same były źle traktowane? Jestem pewna, że ma to jakieś podstawy psychologiczne, ale na pewno nie działa w 100% przypadkow
  • Odpowiedz
no nie wiem, ja znam wredne grube i miłe szczupłe


@kaczuszka_kwaczuszka: Ja też, ale to mniejszość i to absurdalna mniejszość.

te grubsze, jeśli były przy kości od dziecka, miały ciężej w życiu. Mogły być wyśmiewane w szkole, miały lub mają kompleksy i w jakimś stopniu nie chcą traktować źle ludzi, bo same były źle traktowane? Jestem pewna, że ma to jakieś podstawy psychologiczne, ale na pewno nie działa w 100% przypadkow
  • Odpowiedz
sam się zaorales :)


@girlsjustwannahavefun: ?? xD

napewno są ludzie którzy wybierają tylko wygląd,śle maja od 13 do 21 lat maks.jak dorośniesz i dojrzejesz to zrozumiesz ze liczy się coś więcej :)


@girlsjustwannahavefun: Mam 29 lat i miałem z wami na tyle do czynienia, że mogę powiedzieć, że ty jesteś odklejona od rzeczywistości. Kobiety na portalach randkowych szukają ponadprzeciętnych okazji. Gdyby liczyło się "COŚ WIĘCEJ", to już dawno miałbym dziewczyny
  • Odpowiedz
Budowałem relacje z dziewczynami które wydawały się spoko osobami. Jednocześnie ŻADNA dziewczyna nie byłą chętna spotkać się nawet na głupi spacer, bo zawsze było jakieś "ale".


@Pralko-suszarka: nie, nie budowales relacji. masz 29 lat i wymieniasz z dziewczynami snapy? sory, ale to jest wymiana atencji a nie RELACJA. relacja to rozmowa, spotkanie i w ten sposób BUDUJESZ COKOLWIEK.

Gdyby liczyło się "COŚ WIĘCEJ", to już dawno miałbym dziewczyny xD


@Pralko-suszarka:
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Biorąc pod uwagę, że tutaj wiecznie marudzisz, narzekasz, piszesz do obcej dziewczyny per "kasztan", a większość Twoich wpisów to ubolewanie nad tym, że brzydkie/grube/wredne kobiety i tak sobie kogoś znajdą to trochę ciężko uwierzyć w te wyidealizowane rozmowy, o których wspominasz. Czasami wystarczy z kimś chwilę popisać, aby zobaczyć, co siedzi w głowie, zawinąć mandżur i nie tracić czasu. Być może poza wykopem zachowujesz się inaczej, ale nie wszystko da
  • Odpowiedz
masz 29 lat i wymieniasz z dziewczynami snapy?


@girlsjustwannahavefun: Ja nie wysyłam zazwyczaj snapów. Snap to przykład zewnętrznego komunikatora (i nie jedynego) ¯\(ツ)_/¯ Rozumiem, że nie mozna na nim budować relacji....bo nie xD

1. z jakimi dziewczynami się parujesz- dlaczego konczy się to na gadkach po nocach na snapie.


@girlsjustwannahavefun: Różnymi. Czasami julka się trafi, innym razem szara myszka, jeszcze innym razem zwykła prosta dziewczyna....No różni. Jest ich bardzo
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: podałeś snapa, jako przykład. Snap służy jako aplikacja do wysylania zdjęc i filmików. Raczej nie do rozmow. Stąd przyczepilam siędo tego jak to określasz, bo to dużo mówi. Nie rozmawiacie tylko wysyalcie sobie fotki. Malo dojrzale to brzmi. Nie znam nikogo a mam 30 lat kto używa snapa, oprócz nastolatków. serio.

Jak zakładam fake konta z chadami to NAGLE z dziewczynami pisze się lżej


@Pralko-suszarka: to już dla mnie
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że tutaj wiecznie marudzisz, narzekasz


@aniol_nie_kobieta: NO CIEKAWE DLACZEGO HMMMMMM

narzekasz, piszesz do obcej dziewczyny per "kasztan", a większość Twoich wpisów to ubolewanie nad tym, że brzydkie/grube/wredne kobiety i tak sobie kogoś znajdą to trochę ciężko uwierzyć w te wyidealizowane rozmowy, o których wspominasz.


@aniol_nie_kobieta: A mi cięzko uwierzyć w, za przeproszeniem, tak intelektualne wykolejenie, że masz taki problem z połączeniem dwóch kropek prostą linią.

Narzekanie na
  • Odpowiedz