Wpis z mikrobloga

@WakeupPoland wiem, że masz smutne życie i musisz się na wykopie chwalić, że udało ci się jakieś drobne zarobić. Chociaż pewnie to taka sama ściema jak to, że siedzisz w krypto od 2014 xD weź się z romkiem umów na picie denaturatu a nie mnie wołasz do jakiś gówno wpisów.
#kryptowaluty
  • 19
  • Odpowiedz
@elementarz1: #!$%@? go w sumie wie xd ale na bank pisał, że dłużej. nawet ostatnio jak mnie wołał to też go musiałem wyśmiać w nowym poście bo oczywiście idiota mnie woła ale blokuje ¯\_(ツ)_/¯ pewnie w głowie mu się wydaje, że wygrał dyskusje bo nie odpisuje xd
@WakeupPoland: co tam się plujesz?
  • Odpowiedz
@elementarz1: #!$%@? aż żałuję, że mu kasowałem wtedy odpowiedzi ale akurat sprawiało mi to frajdę.
Jestem prawie pewien, że pisał mi tam że w btc jest od 2015 czy coś i jedyne dowody jakie na to ma to email z blokchain.com. Więc już widać, że chłopaczek wali ścieme. Ale jak inaczej naganiać ludzi? może wspominać tylko o tym, że zarabia (bo o stratach nigdy nie pisał xd) i to mocno.
  • Odpowiedz
  • 0
@elementarz1 no taki typ osoby. Nagania na coiny na ath, piszę ile to zarabia (oczywiście dopiero po fakcie, nie napisze ci, że takie a takie nft dadzą zarobić) jak mu napiszesz, że to głupie to zablokuje a potem będzie wolał do każdego wpisu xD chociaż oczywiście najpierw zablokuje, żebyś mu nie psuł naganiania i tego jaki z niego zajebisty trader
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Ten koleś jakiś czas temu pisał do mnie na priv w sprawie pracy w Norwegii. Koleś był tak sfrustrowany, że rozważał jechanie w ciemno i mieszkanie...pod namiotem. Wątpię, aby w tak krótkim czasie dorobił się czegoś konkretnego
  • Odpowiedz
@Laliqu: xDˣᴰ teraz to go wyjaśniłeś. Chłop pisał, że siedzi w btc od 2015, potem od 2017, twierdzi, że od pół roku zarabia setki tysięcy $$ dziennie na solanie i flipah nft a z rok temu chciał wyjechać do norwegii pod namiot.
@WakeupPoland co nam na to powiesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laliqu:

Wątpię[...]


To może m.in. znaczyć, że może nie kojarzysz solany, co się tam wydarzyło przez ten czas itd. Jedna z opcji. Sam Airdrop Cope to bylo cos 100k pln.

Pomijam też kwestie, że przecież dokładniej mojej sytuacji nie znałeś, bo nigdzie jej jeszcze nie opisałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laliqu: ale zauważ że przecież ja ani nie zaprzeczam nigdzie Twojej wiarygodności oraz sam wyżej potwierdziłem że przecież wszystko się zgadza jak podsumował moją historię OP na podstawie tego co napisałeś.

Z krypto pierwszy raz miałem do czynienia jakoś w 2012-13 roku. Falami się w to bawiłem i potem m.in. było to 2015, 2017, itd. Pod koniec 2020 byłem w skrócie w nietypowej sytuacji gdzie wyglądało że ani nie będę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laliqu: Co więcej jeszcze, od ~2017 nadal miałem w pewnym sensie jakąś nie mała sumę w krypto, ale pisze w pewnym sensie bo wtedy nie uznawałem tego że to mam, bo myślałem że to przepadło. Niedługo po naszej rozmowie udało mi się uzyskać w całości dostęp do tych środków. Udało mi się wtedy również naprawić swoje zdrowie na tyle żebym mógł znów próbować bawić się w krypto i się udało.
  • Odpowiedz