Wpis z mikrobloga

  • 9
Chyba faktycznie żyjemy w innych gęstościach, bo przez ostatnie pół roku żyłem zupełnie jak przed pandemią. Byłem na wakacjach, koncertach, w klubie, na meczu. Nikt mnie nie sprawdzał żadnym kodem, a jak czytam tutaj czasem charmanderów, to jakby jakąś apokalipsa wolności nastąpiła xD #koronawirus
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zborro: a pamiętasz 'co ci szkodzi założyć maskę na 5 minut do sklepu'? Smutne, że jeszcze się nie jorgnales że żabę gotuje się powoli. Nie widzisz co się dzieje w Australii, Włochach Francji? To się rozleje do wszystkich krajów, i co wtedy powiesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@dziadeq: @KanonJerzy: Właśnie śmieszne jest to że o 5 minutowej masce czy wyzywaniu niezaszczepionych czytam tylko od was. Poza piwnicą ludzie mają to w dupie. Może to kwestia regionu. Ale byłem i w górach, i nad morzem, a maski jak ktoś miał to najwyżej na brodzie.
  • Odpowiedz
@Zborro: no ale ja piszę o kwietniu 2020, takie akcje miały miejsce. Teraz to wiadomo, że większość ma wywalone bo temat się przejadł. Szczególnie w lato było spokojnie. Zarówno to i poprzednie.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: Tylko w kwietniu 2020 nikt do końca nie wiedział, co to ten wirus jest, i to normalne że ludzie stosowali prewencje. Teraz od dłuższego czasu jest normalnie, obostrzenia społeczeństwo odrzuciło, a taki jeden z drugim próbuje mi wmówić, że normalnie nie jest, i np. na Białorusi większa wolność xD
  • Odpowiedz
@Zborro: chcesz powiedzieć, ze w kwietniu 2020 już nie było wiadomo, że to sceima? W marcu ok wszyscy panikowali bo nowe - rozumiem. Ale ja mówię, że takie akcje miały miejsce w kwietniu kiedy już było tyle nielogicznosci, że coś śmierdziało o że jest nie tak.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy: To zależy od punktu siedzenia. Bo dla 17 latka który ma młodych rodziców to faktycznie brzmi śmiesznie, ale np. dwoje rodziców moich kumpli zmarło na COVID jeszcze przed możliwością szczepień. Same sens, i logika obostrzeń to co innego, dlatego wole rozdzielać wirusa jako takiego, od tego co proponuje rząd.
  • Odpowiedz
@Zborro: to samo zauwazylem u znajomych. Wszyscy się normalnie spotykali bez maseczek podczas szczytu zakazen (30k dziennie chyba bylo) i nikt nie byl chory a o smierci nie wspominając ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz