Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Po tym co się wczoraj stało, nikt mi nie powie, że zakup roweru elektrycznego to był błąd.

Samochodem nie ma gdzie zaparkować i stoi się w korku.
W autobusie cuchnie żulami i też stoi się w korku. Jeżeli ten autobus w ogóle przyjedzie.
Tramwajem


Kajakiem nie dopłynę tam gdzie chcę.
A na prywatny helikopter mnie nie stać.

Normalny rowerek też spoko, ale nie chcę przyjeżdżać spocony do roboty. W dodatku na jednej z tras co uczęszczam mam 4 mosty/wiadukty i nie chcę się na nich męczyć.
Zimy się nie boję, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.

Na prawdę polecam. Nawet spróbować ten z wypożyczalni wrm. 60groszy za minutę to dużo, ale na jeden przejazd można się skusić ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

#wroclaw #rower #rowerelektryczny
menmikimen - Po tym co się wczoraj stało, nikt mi nie powie, że zakup roweru elektryc...

źródło: comment_16349265093zbSBgnoFLYVj9BsyOOEyU.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warzywo: w robocie mam rowerownie i nawet sobie kupiłem ubezpieczenie na wypadek jakby ktośi zajumał rower. Ale racja, brakuje w mieście strzeżonych parkingów rowerowych.
@Warzywo: ja w Warszawie w ciągu dnia zostawiałem pod okiem ochrony, jeszcze w takim miejscu gdzie jest ciągle ktoś na papierosie z ulockiem, a jak miałem drugą/nocną zmianę to brałem do biura XD
Normalny rowerek też spoko, ale nie chcę przyjeżdżać spocony do roboty. W dodatku na jednej z tras co uczęszczam mam 4 mosty/wiadukty i nie chcę się na nich męczyć.


@menmikimen: Ten argument jest powtarzany jak mantra. I tak się zastanawiam żyjemy na najbardziej płaskim mieście najbardziej płaskiego kraju w europie. Mam licznik z altimetrem i na 1000km wychodzi mi 1000m przewyższenia. Tak że ja bym się cieszył jak bym miał jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vimes: Nie rozumiem. To jakiś problem dla społeczności rowerowej, że wybrałem rower elektryczny zamiast normalnego?
Pocę się bo jestem grubasem i jak chcę trochę kalorii spalić to jeżdżę tym samym rowerem z wyłączonym wspomaganiem.