Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #warszawa #wynajem
Wiem, że mógłbym posprawdzac po olxach itp., ale te ogłoszenia są często z tzw. kartą pułapką.
Orientujecie się za ile wynajmę pokój w Warszawie, nie na odludziu, z maks. 4 wspolokatorami, meble mogą być standard prl. Problem jest taki, że w stolicy byłem tylko przejazdem ew. na maks tydzień/2 i nie wiem nawet gdzie mogę w miarę sensownie zamieszkać. Praga dalej jest pato?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cilthal: szukaj pod kątem tego gdzie będziesz pracował lub się uczył, żebyś nie stracił 2h dziennie w komunikacji w imię 100 zł oszczędności
@ArekJ: pracuje zdalnie, a studia weekendowo, więc mieszkać mogę w sumie wszędzie. Z tym, ze od kiedy z powodu covidu wróciłem do Mamy... to muszę się ulotnić bo nie wytrzymam.
Dużo ofert na olx/otodom wyskakuje mi z Mokotowa. Nawet kawalerki w niezlej cenie. A tak w ogóle to uważam, ze za podawanie ceny wynajmu i czynszu adm. osobno powinno być to co spotkało misia w kawale po tym jak obudzil się
@BajerOp: studia, znajomi no i chcialem zaczac pracowac stacjonarnie jak juz sie covid skończy. A i u mnie, prawie na podlasiu, ceny wynajmu jak w Wawie a wybor prawie zerowy. Białystok odpada, bo mi sie nie podoba no i jeszcze gorszy dojazd na uczelnie.