Wpis z mikrobloga

W temacie Sikorskiego do napisania mam tylko tyle, że po teatralnym "rozpłakaniu się" w telewizji Kempa natychmiastowo zasugerowała, bardzo wyraźnie, że Sikroski na sto procent kobiety #!$%@? - a wciąż są na tym łez padole osoby, które uważają że "tym złym" jest tutaj właśnie Radzio, bo kazał tępej babie puknąć się w zatłuszczony łeb gdy ta zalała go na tłiterze językiem miłości i szacunku, wyraźnie sugerując że jest zdrajcą i niemieckim pachołkiem.

Symetryzm. Not even once.

#neuropa #polityka #bekazprawakow
  • 82
@mnik1: Kempa nie powinna była pisac tego co napisała, ale c'mon, to Kempa, nie spodziewamy się po niej niczego dobrego.
Odpowiedź Radzia dała mi początkowo pewną satysfakcję, bo cham został potraktowany po chamsku, ale po dłuższym przemyśleniu, to jednak oczekuję od niego wyższego poziomu.
Nie powinien był tego napisać, tym bardziej, że politycznie więcej na tym straci niż zyska, a ta baba z tłustym łbem dostaje tylko tak potrzebną jej atencję.
@Rapidos: Co znowu straci? XD
Wurwa zaraz dojdzie do tego że w tvpis będzie "skandal" bo ktoś z opozycji ośmielił się oddychać "polskim powietrzem" xD
Jak mnie wku***ą te argumenty typu "nie powinien bo straci na tym" czyli co powinien zrobić?
PiS codziennie szykanuje w swoich mediach opozycję, codziennie, każdego dnia lecą same gęste o Niemcach, hitlerowcach itd
A tu Radek napisał Kempie by chodź raz w swoim życiu zrobiła
Mamy 2k21 rok, a wielu widzę dalej nie ogarnia jaki jest elektorat PiS i naiwnie myśli, że merytorycznymi argumentami wygra się z PiS xD


@NaczelnyWoody: No to nie wiem co tu chcesz przekazać. Merytoryczne argumenty nie działają, więc pora spróbować wygrac z PISem tanimi dosrywkami? Wiejski plebs doceni p0cisk Radka i wreszcie przejrzy na oczy?

W mojej ocenie zbyt sztywno podzieliłeś sobie elektorat na zabetonowanych PISowców i antyPIS. Scena jest mocno
@NaczelnyWoody: Używanie zwrotu ideologia LGBT nie dehumanizuje nikogo nazwanie czegoś ideologią nie jest obraźliwe bo ideologia nie jest czymś pejoratywnym. To że nie zgadzasz się z ich definicją w żaden sposób nie dowodzi że ich definicja kogoś dehumanizuje musisz podać jakieś głębsze dowody na to.
@Rapidos: Jeżeli post na Twitterze ma być wyznacznikiem wyboru władz no to chyba samo się komentuje z jakimi wyborcami masz do czynienia XDDD
Post na Twitterze ważniejszy od dewastowania Polski przez PiS? - litości XD
Kempa nie powinna była pisac tego co napisała, ale c'mon, to Kempa, nie spodziewamy się po niej niczego dobrego.


@Rapidos: I tym oto sposobem pozwalamy PiS na coraz więcej, samemu cofając się w coraz głębszą defensywę - a ludzie tworzący plan obrony są tak silnie sparaliżowani myślą "tak nie wypada", że są całkowicie nieskuteczni.

Jest tyle powodów, za które można merytorycznie punktować pisowców


Słucham więc jak to zrobić na Twitterze, gdzie
@mnik1: Symetryzm czy nie, to Radzio powinien wykazać się dużo większą ogładą. Można chama zaorać kulturalnie.
A takimi tweetami to oni wyborców nie znajdują.
Można chama zaorać kulturalnie


@mayek: Można, jak najbardziej. Jakby jej to prosto w oczy powiedział, w trakcie telewizyjnego wystąpienia - no to sam bym go za to #!$%@?ł.

Ale Twitter rządzi się swoimi prawami, jak każde medium. Dyskusje, zwłaszcza z granicy politycznego macherstwa, budowy wizerunku czy zwykłej propagandy - są tam szybkie i brutalne. Mają trafić do odbiorcy, mają wywołać ruch, czasem wręcz szokować.

PiS robi to od lat, do tego
@NaczelnyWoody: Oczywiście że nie jest. Mnie nie musisz przekonywać, ale zauważ że od pewnego czasu takie rzeczy wpływają na wynik wyborów (vide słynne ośmiorniczki)
Radzio dał im temat do wałkowania i paliwo do szerzenia nienawiści.
@mayek: I jest. Pamiętaj, że w świecie polityki nic się z przypadku nie dzieje, a opozycja to nie jest banda idiotów - oni też przeprowadzają badania opinii, oni też śledzą nastroje w społeczeństwie, oni też mają cały sztab ludzi odpowiedzialnych za kreację wizerunku i działania propagandowe. Wniosek, dla mnie, jest jeden - skoro Tusk i Sikorski coraz śmielej sobie pozwalają, Donek jebiący w dziennikarzy TVP jak w bęben, Radzio robiący to