Wpis z mikrobloga

@lukasz_xe taki że przywożą Ci samochód w niewiadomym stanie technicznym, masz teoretycznie 14 dni na oddanie ale jak masz sprawdzić czy jest sprawny jeśli nie możesz się nim poruszać bo nie ma tablic rejestracyjnych, a jak już go na siebie zarejestrujesz to pozostaje już tylko reklamacja i doprowadzenie pojazdu do stanu technicznego z ogłoszenia
@lukasz_xe plus chwała się weryfikacja autotesto. Jak dostałem od nich ten raport, na który czekałem dwa tygodnie, to był z jednym zdjęciem (XD na ich stronie było więcej, tak samo kilka rys na stronie było zaznaczone a w raporcie nie) a w prawie każdej kolumnie, że stan techniczny jest zgodny z wiekiem pojazdu, czy jakoś tak. Auto 4 letnie =)))
I tak jak wyżej Mirek napisał, tym autem nigdzie nie pojedziesz, bo
@lukasz_xe: nie wiem czy to pomoze ale kupowalem auto w autohero (szwecja). Pojechalem do biura. Powiedzialem, ze chce sie przechejac.sciagneli auto z magazynu, pojechalem do mechanika.sprawdzil, Wszystko bylo ok.nie bylo mnie 5 godzin. zrobilem prawie 200km. Nic nie marudzili.kupilem, powiedzieli, ze musza cos tam zrobic(jakies procedury) i za 3 dni mialem auto pod domem. Jezdze od roku i nie narzekam. Moze to wyjatek powierdzajscy regule:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz_xe: sam nie kupowałem ale rozwazalem, chwalą się raportami, a ich nie mają, dopiero jak wpłacisz zaliczkę i zarezerwujesz auto to zlecają raport. Czyli wystawiają auto w nieznane stanie. Dopiero jak masz rezerwacje robią raport i decydujesz czy kupujesz (wyjątek to auta które ktoś chciał kupić ale zrezygnował dlatego raport jest). Poczytaj na trustpilot jak ludzie się decydują na zakup, wpłacają kase i albo czekają na auto po kilka tygodni bo