Wpis z mikrobloga

W 2016 robiłem swoje pierwsze bity na #flstudio ucząc się z tutoriali na youtube. Natomiast dziś dostałem pierwszy raz przelew za fajny gotowy podkład pod czyjąś nawijkę i traktuję to jako pewien mini osobisty sukces ()
No stówka to nie jakieś wielkie pieniądze ale myślicie mirki, że na początek można się z tego cieszyć??
#produkcjamuzyki #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1634810538rcRYepI3f62fQVixlMe1dA.jpg
  • 41
@SlenderCzester Opraw i powieś w ramce, ja kiedyś sobie obiecałem że jeśli założę kiedyś jakąś firmę to pierwszy zarobiony pieniądz oprawie i powieszę w widocznym miejscu :D
@slawomirus: moim marzeniem jest nauczyć się dobrego mix masteringu, bo do tej pory moje numery bez cudzej obróbki podobały się tylko wyłącznie mnie samemu XD No i fakt, pieniądz na tym dobry. Obecnie za numer płacę 140 zeta jednemu gościowi i przekłuwa te tracki tak, że brzmią przyzwoicie
@SlenderCzester master to głównie zasługa słuchu i dobry odsłuchów :) dzisiaj melodyne i autotune opanowane do perfekcji to podstawa :) ja wydałem kilka albumów w mniejszych labelach i grałem kilka festiwali mniejszych ale zajawka minęła ¯_(ツ)_/¯

Od lat planuje powrót ale trochę sprzęt nie ten :)
@slawomirus: Generalnie zabawa w obcinanie jakichś częstotliwości, które są tu i tam za gęsto zapełnione, jakieś fapfiltry, to dla mnie czarna magia jest heh ale opanuję to pewnego dnia (òóˇ)
A ślady lecą w wavach plus pilot zmiksowany przeze mnie jako taka próbka tego jak ja to słyszę ʕʔ dzienki, zapoznam się