Wpis z mikrobloga

@Nester86: na mnie nie mają żadnego wpływu ale na społeczeństwo owszem i nie trzeba "walczyć ze sobą żeby tylko nie obciągnąć koledze" by zauważyć jak szkodliwe one są w dlugofalowym kontekście
  • Odpowiedz
@ossela: jeśli ty nie masz problemu z przekazem i nie ulegasz propagandzie a przy tym nie uważasz się za lepszego od innych, czemu więc zakładasz z góry że pozostali ludzie ulegną tej propagandzie?
  • Odpowiedz
@ossela: a nie myślisz że te wysrywy są czytane dla przyjemności, proste emocje, serial w krótkim tekście. Nikt sobie życia nie układa pod jakiś tekst z gazety.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nester86: ale tych prostych emocji jest w dzisiejszym swiecie od z-------a a dopamina ktora moze sie wydzielac pod ich wplywem uzaleznia tak samo mocno jak uzywki. Dlatego wlasnie uwazam ze to jest szkodliwa dla spoleczenstwa praktyka, bo w pewnym momencie ktos moze zaczac potrzebowac takich bodzcow w rzeczywistosci
  • Odpowiedz
@ossela artykuł odnosi do książki. Książki która jest reportażem na podstawie rozmów z różnymi osobami będącymi w jakiejś formie w związku poliamorycznym. Książkę szczerze polecam. Nie wpisuję się w żaden związek opisany w tej książce, nie potrafiłbym w taki sposób funkcjonować, co nie oznacza, że mam zabraniać tego innym lub ich obrażać. To, że ktoś chce tak żyć to jego sprawa. Twoim zdaniem zdrada jest lepszym rozwiązaniem?

Tak jak wspomniałem, książka
  • Odpowiedz
@ossela: jest ich tak dużo że i te giną w ich natłoku. Ja bym przesadnie nie demonizował takich wysrywów i nie zrzucał na nie zła całego świata. Ludzie mają swój rozum tak jak ty i świetnie sobie radzą z selekcja tego syfu.
  • Odpowiedz