Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zwardi: w sumie zawsze się zastanawiałem oglądając czemu Doc ma walizkę z bawełnianymi gaciami, walkietalkie, walizkę z kasą z każdego roku, a nie ma kanistra benzyny w bagazniku xd

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo:

jak nie istniały skoro jest w nowych złotówkach?

No wyobraź sobie że cofasz się w czasie z 2021 roku do 1997 roku i używasz waluty z wybitym 2021 rokiem, w jaki sposób chcesz żeby ktoś się nie połapał że używasz "podróbek" oni nie znają tej waluty plus do tego jeszcze zabezpieczenia, których wcześniej nie było, banknot 200 złotowy a za niedługo 500 złotowy

kto to plusuje w ogóle to ja
@zapalsobiekota: panie, ludzie potrafią przyjąć banknoty z napisem falsyfikat a Ty tutaj martwisz się o rok xD

zawsze można się cofnąć do 9x i wymienić w banku stare miliony na nowe stuzłotówki - był czas na wymianę po denominacji
można też na olx napisać ogłoszenie, że skupujesz banknoty z lat xx-xx

tyle możliwośći - ale ja to się najbardziej zastanawiam, skąd wziąć wehikuł czasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KAW0:

Wystarczy pozbierać banknoty ze starymi datami.


Cofając się w czasie z tymi banknotami byłbyś posiadaczem dokładnej kopii tych banknotów, zamknęli by twoich starych albo ciebie zależy kogo to były by pieniądze, potem to już zależy jak by działało ingerowanie w rzeczywistość, czyli czy powstaje nowe odgałęzienie rzeczywistości dla każdej podróży czy zawsze wracasz do swojej rzeczywistości

ostatecznie to mem prawi o używaniu pieniędzy z tych czasów