Wpis z mikrobloga

@Tylko_Seweryn: no i szacuneczek.
Nie wiem czemu niektórzy odbierają ten wpis jakbym gdzieś krytykował tego chłopa czy te jego piosenki.
Nie słyszałem to się nie wypowiadam a już widzę wypierdki zdiagnozowały że leczę kompleksy, tylko nie wiem kto w tej sytuacji ma kompleksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: Tam dziewczyna zasłynęła jedną piosenką, tu już druga płyta robi taki ruch, że singiel trafia na listę Billboardu i bije rekordy na Spotify. Faktycznie, analogiczna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@e___g: Ja znam może jedną piosenkę Maty i mam do niego zupełnie obojętny stosunek. I wydawałoby się, że osoby niezaznajomione z twórczością będą miały stosunek podobny, bo jakie mają inne powody, by go obrażać i mu umniejszać? Trochę nie rozumiem tego wykopowego stylu, żeby na siłę komuś d-----ć.
  • Odpowiedz
jaki to poziom dojrzałości oceniać twórce, nie podejmując nawet próby poznania jego twórczości? :D


@quizonmyface: Jeśli ja nie lubię rapu to nie muszę się za to zabierać, ale jak już pytasz to przewinęły mi się fragmenty, bo ktoś coś oceniał na Jutjubie i wiem, że mi się nie spodoba.

Po za tym on serio wygląda jak przerośnięty patyczek do uszu.
  • Odpowiedz