Wpis z mikrobloga

Eh, ciężko wyłowić coś normalnego na rynku kobiet. Poznałem się jakiś czas temu z różową, nastąpiło pierwsze oficjalne wyjście - targi książki. Już mi coś śmierdziało, bo oczywiście nakupiła jakiegoś grafomaństwa dla p0lek. No ale dobra. Dzisiaj znowu się spotkaliśmy, tym razem kino. Wchodzę teraz na jej filmweba a tam 10 dla Miss American (lewackie g dla psychofanek Taylor Swift) i dla Mulan. Ze wszystkich filmów na tej Ziemi. Miss Americana. I Mulan.
W serialach nie lepiej, bo dziesiątki dostały anime, Gambit Królowej i wysrywy propagandy netflixa XD feministka się znalazła, kurna mać. I tak już obniżyłem standardy, bo z ryja taka 6/10. I jak tu się wiązać w pary? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #randkujzwykopem #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
  • 68
@UlanaGraszka: Nie wiem, najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze nie poznałem kobiety która dorównywałaby mi intelektualnie, albo chociaż nadrabiała humorem. Każda jest do bólu taka sama. Seriale netflixa, pop na Spotify, książek nie czyta wcale albo same popłuczyny o Alejandro czy innym Jose. Zero ambicji, ciekawości świata, rozumienia aluzji. I tylko wieczne wymagania... Żebyś był inteligentny, zabawny, przystojny. A sama ma do zaoferowania niesymetryczny ryj, zniszczone farbowane włosy i