Wpis z mikrobloga

Eh, ciężko wyłowić coś normalnego na rynku kobiet. Poznałem się jakiś czas temu z różową, nastąpiło pierwsze oficjalne wyjście - targi książki. Już mi coś śmierdziało, bo oczywiście nakupiła jakiegoś grafomaństwa dla p0lek. No ale dobra. Dzisiaj znowu się spotkaliśmy, tym razem kino. Wchodzę teraz na jej filmweba a tam 10 dla Miss American (lewackie g dla psychofanek Taylor Swift) i dla Mulan. Ze wszystkich filmów na tej Ziemi. Miss Americana. I Mulan.
W serialach nie lepiej, bo dziesiątki dostały anime, Gambit Królowej i wysrywy propagandy netflixa XD feministka się znalazła, kurna mać. I tak już obniżyłem standardy, bo z ryja taka 6/10. I jak tu się wiązać w pary? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #randkujzwykopem #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
  • 68
Nie wiem, najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze nie poznałem kobiety która dorównywałaby mi intelektualnie, albo chociaż nadrabiała humorem. Każda jest do bólu taka sama. Seriale netflixa, pop na Spotify,


@Arti889: Tylko dlatego, że masz kolego problem z właściwą oceną sytuacji . Taka która ogląda Netflixa i potrafi zainstalować Spotify to już Cię intelektem na głowę bije.
@Arti889: Ciężko to się czyta te Twoje głupoty. Bardzo dawno nie widziałam człowieka, którego poziom intelektualny oscylowałby wokół totalnego zera. Uważasz się za inteligentnego człowieka, ujmujesz innym obrażając ich przy okazji bez powodu, co świadczy o tym, że jesteś po prostu zwykłym głupkiem internetowym. Dla żadnego normalnego człowieka nie jesteś partnerem do dyskusji, bo nikt się tak nisko nie będzie schylał. Ta dziewczyna, którą tak obsmarowałeś pokazała poziom, na który Ty
@Arti889: poszukaj takiej w wieku 50+, masz takie wymagania, że dorówna ci tylko kobieta dobrze wychowana, taktowna, miła, która skończyła akademie sztuk pięknych za dawnych czasów. Twoje pokolenie stracone dla ciebie.