Wpis z mikrobloga

Kasia to typowe Piwo z sokiem. Brzydka, ale zadbana, straszna nudziara bez żadnych pasji jednocześnie uważająca się za dynamiczną pozytywną wariatkę. Jej (hehe) szaleństwa kończą się na #!$%@? o tym na kanapie w domu. Inteligencja na średnim poziomie, ale wystarczająca na ukończenie jakiegoś gówno kierunku na wydziale gier i zabaw. Przy tym wszystkim te wysokie wymagania.... I niczym, ale to niczym nie poparte wysokie mniemanie o sobie.
Iga jest po prostu jebnięta i tyle. Katarzynę natomiast bym określiła jednym słowem- beznadziejna.
Tak mnie denerwuje ta baba i tak mi żal Pawełka, że to już mój drugi post o niej xD
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 21
@Igauana: ale bzdura, o ile kostek i kolan koscca nie zmienisz tak ten smalec na udach jak najbardziej, wszyscy widzimy, ze leniwe babsko nie bylo w stanie przejsc nawet kawalka. Wyglad jest bardzo ważny bo jak ktos nie dba o siebie w mlodym wieku to bedzie tylko gorzej. Musksz byc straszna desperstka albo nie dbac o siebie tak jak kaska, zeby uważac ze ludzie maja sie cieszyc z takiego byle czego.
@Andziks: jest zawsze dość ładnie (a na pewno schludnie) ubrana, rzęsy zrobione, make up spoko, zdrowe włosy więc raczej jest zadbana... Poza tym rozróżnij niekorzystny kształt twarzy i drugi podbródek (to może być kwestia np nieleczonej tarczycy) od tego że rzekomo jest gruba. Widać było przy mierzeniu sukni ślubnych że jest drobna, powiedziałabym na oko że rozmiar 36, max 38.
O Idze też wszyscy pisali że jest brzydka, a teraz jednak
@Andziks: zwyczajnie nie mam na tym punkcie obsesji, w przeciwieństwie do ciebie. 90 % twoich ostatnich komentarzy jest na temat wyglądu kaski. Pół biedy krytyka, ale jest w nich tyle jadu, agresji, ciągle tylko "obrzydliwe" , "obleśne". Nie chciałabym mieć twojego światopoglądu. Nawet wyglądając jak milion dolarów nie chciałabym być tak zepsutym, zafiksowanym na wyglądzie obcych ludzi człowiekiem. Współczuję twoim bliskim, jeżeli taka wagę poświęcasz do oceny obcych ludzi z TV
@starlit_eyes: ani razu nie widzialam jej ladnie ubranej nawet do slubu poszla jak najwieksza wiesniara a kazdy x jej kolejnych zestawow to lata 90 i stadion dziesieciolecia. Makijaz bardzo niedopasowany do jej rysow i wieczne swiecenie sie jak latara. Jak ma problemy z tarczyca i ich nie leczy to znaczy, ze jest jeszcze glupsza niz na jaka pozuje. Mieszka na slasku do gliwic rzut beretem.
kod@Igauana: moi znanomi i rodzina o siebie dbaja, nie wyobrazam sobie przebywac obok takiej flei jak kaska. U niej charskter idealnie wspolgra z wygladem. I takie tez mam generalnie zdanie ze brzydcy ludzie maja paskudne charaktery wbrew powszechnemu mitowi. Poza tym co ona musiala w zyciu wychlac i wycpac zeby tak sie zestarzec? To nie jest normalny wyglad, jesi natomiast jest chora to po co taka osobe dawac do programu?
@Andziks: @Igauana: oczywiscie jesli ktos nie lubi paskudnej z ryja i figury kachy to jej zazdrosci. W jakiej dziurze mieszkasz, ze ten slon 60 letni wyglada normalnie? Problemem jest ze normalnemu facetowi dopasowano taki zart jakim jest kaska, zrobili sobie zarty z pawla jak z karola i martyny dopasowujac im zart a nie ludzi. Ty wyciągasz wnioski do mnie a ja co.do ciebie: jesteś tskim samym ohydnym spaslskiem z paskudna