Wpis z mikrobloga

Po niedawnym zamknięciu autostrady bo ktoś skoczył z wiaduktu prosto pod tira naszła mnie myśl.

Skoro ktoś doszedł do takiej desperacji i to zrobił to wiadomo że taka metoda da raczej 99% pewną śmierć.

Dlaczego ci samobójcy nie obrabuja banku (tu szansa że się uda jest zdecydowanie większa niż 1%, na pewno nie będzie 99% szans na wpadkę przy odrobinie planowania) i z gotówką spedza ciekawie i przyjemnie ostatnie miesiące życia a być może by im się odwidzialo i odsunęli myśli o skończeniu że sobą.
Najwyżej dostali by kulkę w łeb.

Oczywiście do niczego nie namawiam, to tylko luźne przemyślenie
#uk
#samobojstwo
#przemyslenia
#zycie
#smierc
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 28
@adamsowaanon: bo mamy 2021 rok i jeśli taka historia nie wydarzyłaby się w rosji a potencjalny samobójca nie byłby czeczenem albo gruzinem to nawet gdyby facet wybiegł z bronią wprost na oddział antyterrorystów to i tak by go nie zabili tylko próbowali przekonać do tego żeby odłożył broń i uwierzył że życie jest piękne, nawet w ameryce już się cykają strzelać do takich ludzi bo zaraz wyjdzie jakaś szmata i zacznie
z gotówką spedza ciekawie i przyjemnie ostatnie miesiące życia


@adamsowaanon: > z gotówką spedza ciekawie i przyjemnie ostatnie miesiące życia

W niektórych przypadkach każda sekunda życia jest cierpieniem. Gotówka wtedy nie robi żadnej różnicy. Nic nie robi wtedy różnicy. Nawet świadomość, że skrzywdzi się bliskich ludzi. Ani tym bardziej, że maszynista pociągu będzie mieć traumę do końca życia. Chodzi tylko o przerwanie bólu.
@adamsowaanon: troche dziecinne pytania zadajesz
gdyby sznurek nie istnial to by sie na nim ludzie nie wieszali XD

nie chce mi sie gdybac ale sam mam takie miejsce gdzie barierka jest wrecz smiesznie niska, w kraju h&s moglbym spokojnie tam wypasc przez nia na pedzace samochody. nigdy sie nad tym tak nie zastanawialem wczesniej ale kiedy tam jezdze to zawsze z dala od niej, dmuchnal by mnie tam wiatr i jeszcze
@adamsowaanon: odpowiem od trochę innej strony niż moi poprzednicy. Zrób mały eksperyment - idz do swojego banku i spróbuj wypłacić powiedzmy 40tys ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie trzymają większej kasy w oddziałach.
@adamsowaanon: osoba z depresją zazwyczaj nie jest w stanie albo rozumować poprawnie i logicznie, i/albo mieć siły witalne na przemyślenie tak wielkiego strategicznie dzieła jakim jest udany napad na przysłowiowy bank. Taka chora, biedna osoba mogłaby nie być w stanie uczynić jakiekolwiek zła ani jakiegokolwiek występku innemu człowiekowi, bądź mieć też podejście "mam to w dupie, nie obchodzi mnie to", co jest klinicznym przykładem depresji.
Pamiętajmy jednak, że jest jeszcze wiele
@adamsowaanon: https://web.archive.org/web/20190414035854/https://totalfratmove.com/guy-goes-to-mexico-to-kill-himself-spends-week-doing-coke-and-banging-hookers-decides-to-keep-living/
:D
Kiedyś chyba na reddicie widziałem taki post, że jak chcesz się zabić to spróbuj zrobić coś wielkiego i pożytecznego jak np rewolucję :P Ale to chyba tak nie działa. Tym ludziom już na niczym nie zależy. Ja bym chciał, żeby chociaż nie skakali na ulice bo ruch blokują ale wiem, że oni mają na ten ruch #!$%@?.
@adamsowaanon: kiedy jesteś w stanie, że po prostu próbujesz się zabić, to już nie myślisz rozsądnie - mnie też się wydaje, że przecież jak chcesz się zabić, to nie prościej po prostu wyjechać na południe i zerwać wszelkie kontakty? Najwyżej będziesz bezdomnym na jakiejś ciepłej plaży, jedzenie będziesz mieć od ludzi, a potem się ogarnie.
Tylko właśnie samobójcy już nie widzą żadnego innego rozsądnego wyjścia.
@To_ja_moze_pozamiatam: i to też miałem na myśli, zrobić wielką rzecz skoro i tak się już nie ma nic do stracenia,.
Ile to meneli podróżników jest na świecie co od lat nie mieli pracy i ludzie ich karmią i im pomagają a byś nie powiedział że to osoba bez pracy bo wygląda jak normalny człowiek, i schludnie ubrana,