Wpis z mikrobloga

Po niedawnym zamknięciu autostrady bo ktoś skoczył z wiaduktu prosto pod tira naszła mnie myśl.

Skoro ktoś doszedł do takiej desperacji i to zrobił to wiadomo że taka metoda da raczej 99% pewną śmierć.

Dlaczego ci samobójcy nie obrabuja banku (tu szansa że się uda jest zdecydowanie większa niż 1%, na pewno nie będzie 99% szans na wpadkę przy odrobinie planowania) i z gotówką spedza ciekawie i przyjemnie ostatnie miesiące życia a być może by im się odwidzialo i odsunęli myśli o skończeniu że sobą.
Najwyżej dostali by kulkę w łeb.

Oczywiście do niczego nie namawiam, to tylko luźne przemyślenie
#uk
#samobojstwo
#przemyslenia
#zycie
#smierc
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Nie chciało by mi się drzeć japy by zastraszać ludzi, kolejne utrapienie. Czułbyś się zagrożony gdyby ktoś flegmatycznie Ci groził, ale może mi dadzą kasę to gdzie pojadę? Nie wiem. Depresja to też problemy z podejmowaniem decyzji i brak odczuwania przyjemności w tym z wydawania pieniędzy
  • Odpowiedz
@PaniFral: Sens jest nadnaturalny. Wciąż brak dowodów na to, że szczęśliwy zbieg okoliczności lub pechowy stworzył świat. Wciąż brak. A życie po życiu dalej pełne dowodów np logika i analityka.
  • Odpowiedz
@PaniFral Usunąłeś komentarz czyli pewnie chciałeś mnie obrazić. Nie przejmuj się. Przywykłem do poniżania. Depresja, kilka nerwic, zaburzenia schizotypowe itd. Leki od 2010 roku.
  • Odpowiedz