Wpis z mikrobloga

Czy też zauważyliście że zaskakująco sporo polaków za granicą przejawia szurskie/foliarskie poglądy? Moja „landlord”(tak naprawdę to babsko podnajmuje mieszkania) i jeden współokator są w podobnym wieku, czyli 40+, pochodzą z miast wojewódzkich i nie mają skończonych studiów/są tylko po szkole średniej i technikum. I ciągle nawijają o plandemii, sorosie i innych tematach. Natomiast młodsza parka 24 to całkowicie zwyczajni ludzie, przynajmniej do tego momentu. Co ma wpływ na to? Rocznik urodzenia i czas na emigracji, izolacja, brak wykształcenia i weryfikowania informacji czy zwykłe IQ? Autentycznie mnie to fascynuje gdy widzę ile grupek pokroju „polacy w X” jest zasrana postami takich ludzi. A może to błąd przeżywalności i po prostu trafiłem na taką zbieraninę? Na szczęście do końca roku sie wyprowadzam w lepsze miejsce xD
#emigracja #uk #niemcy
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Autentycznie mnie to fascynuje gdy widzę ile grupek pokroju „polacy w X” jest zasrana postami takich ludzi


@Tankeray: twój pierwszy błąd to wchodzenie do tych grup. O ile jakis moderator nie trzyma towarzystwa naprawdę krótko, dominuje tam patologia.
  • Odpowiedz
Widzisz, ja nie poddaje w watpliwosc niczyjej inteligencji.


A powinieneś, bo teraz każdy może się w internecie wypowiadać w dziedzinach, o których nie ma najmniejszego pojęcia i próbować nam wmawiać, że lekarze to debile, a on, chłop ze wsi, lepiej wie jak działa szczepionka RNA.

jak bylem mlodszy tez mi sie to zdarzalo, myślałem sobie "dlaczego on nie mysli jak ja, przeciez to jest OCZYWISTE". na szczescie z tego wyrosłem, bo rzeczywistość jest troche bardziej skomplikowana.


Tak,
  • Odpowiedz
@pablosik: ale co, negujesz że część ludzi jest idiotami, część jest obojętna na to co się dzieje, a część po prostu stara się robić swoje i nie daje się wciągać w jakieś polityczne gierki?
  • Odpowiedz