Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ci ludzie myślą że jak będą #!$%@?ć zwykłych ludzi to oni ich poprą czy co xD


@Morus123: Też tego nie ogarniam. Rząd odwala jakąś akcję która juleczkom się nie podoba, zamiast protestować pod sejmem, to protestują na ulicy, wkurzając ludzi którzy mają to gdzieś. Brak pomyślunku, brak logiki, ale w sumie czego się po lewakach spodziewać? Tacy nie wracają zmęczeni po pracy, bo jej po prostu nie mają XD.
źródło: comment_1634676818X7irp5IO5O17jkBhLpvy55.jpg
ale do siedzenia na ulicy, nie jest potrzebne prawo jazdy, wystarczy zaświadczenie o niepełnosprawności intelektualnej.


@JuliuszKalodont: Bynajmniej, ot tak można siedzieć w ramach protestu.
Natomiast przywilej prowadzenia pojazdów powinien i może być odbierany ludziom niestabilnym psychicznie jak ta tipsiara z auta - "niepełnosprawność intelektualna", o której byłeś uprzejmy napisać dotyczy właśnie takich osób jak ona i jej obrońców jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@instalacja no niestety nie można, jest to sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym. Te wasze protesty skończyłyby się w kilka minut, gdyby ludzie zostali dopuszczeni do ich likwidacji a tu filmik jak kończą się protesty kiedy obywatele biorą sprawy w swoje ręce https://youtu.be/7GCZ-xUrfW8
Tak powinien kończyć się każdy protest, utrudniający życie zwykłym ludziom.
no niestety nie można, jest to sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.


@JuliuszKalodont: XD

Te wasze protesty skończyłyby się w kilka minut, gdyby ludzie zostali dopuszczeni do ich likwidacji a tu filmik jak kończą się protesty kiedy obywatele biorą sprawy w swoje ręce


@JuliuszKalodont: Towarzyszu, spokojnie, jestem tu sam.
Po drugie, komuś tutaj śni się dociskanie do gleby ruskim buciorem, co onuco? Jak to tak, protestować? нельзя!

Tak powinien kończyć się
@instalacja towarzyszu? Ja nie z Twoich, wy komuniści wszędzie widzicie podobnych sobie. Na szczęście ludzie was nie chcą i w końcu pogonią Ciebie i Tobie podobnych, gdzie pieprz rośnie. Niestety zdążycie przed tym narobić szkód, z których się będziemy podnosić się latami. Śni mi się świat bez komunistów i kiedyś ten sen się spełni a jak będę mógł przyłożyć do tego rękę, uznam swoje życie za spełnione.
wy komuniści

ludzie was nie chcą


@JuliuszKalodont: Onuco, pisałem ci już, że jestem sam XD

Śni mi się świat bez komunistów i kiedyś ten sen się spełni a jak będę mógł przyłożyć do tego rękę, uznam swoje życie za spełnione.


@JuliuszKalodont: Tak faszolku, nie ma to jak egzekucje przeciwników politycznych, tortury czy zrzucanie z helikopterów, no nie?
Wąs masz kwadratowy jak twój idol czy tylko dres i łysy łeb w