Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, wchodzę do kuchnii w naszym biurze budowy żeby zrobić sobie espresso, a tam zong. Patrzę, siedzi sobie 5ciu chłopa (robotnicy) a na stole paprykarze, pasztety bułki i #!$%@?ą sobie zadowololeni XD
Myślę se co do #!$%@? tu się dzieje XDDD
Okazało się że ktoś im wkręcił że tu do tego biura to se każdy może przyjść i zjeść bo tu jest stołówka dla pracowników, a i kawy z automatu można se #!$%@?ć dobrej i to całkowicie za darmo xDD
#budownictwo #heheszki #budujzwykopem
  • 74
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9: to robotnik ma jeść na placu budowy jak jakiś zwierz, bo pan z biura nie może się kawusi napić?


Bait 0/10, bo się nawet nie postarałeś.

@s---k: Pracowałem w tylu firmach IT i spotkałem tak niesamowita ilość pogardy dla „gorszych” ludzi typu sprzątaczki czy robotnicy ze wierze ze to może nie być bait tylko szczera opinia.
  • Odpowiedz
Nie każdy to zwierzę, ale zwierząt jest sporo i z tego względu następuje taka "segregacja"


@rozowatoxa: Amen.

Tym bardziej że pracują w jednym teamie, i jeden bez drugiego by nie miał roboty.


@s---k: Co to ma do rzeczy? Każdy ma swoje zadania przydzielone i każdy ma jakiś obszar odpowiedzialności. Każdy pracuje zgodnie z jakąś umową, indywidualnie negocjowaną. Równie dobrze możesz psioczyć dlaczego robotnik z budowy nie może sobie nóg położyć
  • Odpowiedz
@uriel_ck: a kto powiedział że w takim stanie są te kible i nie jest to na bieżąco usuwane?

Widzę w #!$%@? ludzi sobie dopowiada tutaj różne historie.
Zdradzę Ci sekret, ale być może mózgu brakuje żeby samemu na to wpaść, żeby zachować czyste tojki planujesz wywozy cykliczne np 3 razy w tygodniu i masz spokój i nawet myśleć o tym nie musisz.
Widać że robiłeś po jakiś pipidówach gdzie dominował polski
  • Odpowiedz
Pracowałem w tylu firmach IT


@yhbgrobdoivbvwamsv: A w ilu firmach branży budowlanej pracowałeś? W ilu przypadkach były to stanowiska kierownicze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podstawa to się nie spoufalać z podwładnymi, bo ci na łeb wejdą. Pamiętaj, że przeciętny robotnik ma wykształcenie podstawowe lub zawodowe i ma nieco niższy poziom wychowania i kultury osobistej. To, co jest oczywiste dla człowieka jako tako wykształconego, niekoniecznie ma sens dla
  • Odpowiedz
@unfolding: Tu nie chodzi o spoufalanie się z podwładnymi tylko o traktowanie innych robaków jak ludzi.
Nigdy nie jest dobra traktowanie innych jk śmieci, ale jak jesteś korpo-robakiem i czujesz się lepszy od robola czy sprzątaczki mimo ze jesteście ba tym samym poziomie drabiny zawodowej to xD
  • Odpowiedz
traktowanie innych robaków jak ludzi


@yhbgrobdoivbvwamsv: Ty masz chyba coś z oczami. Gdzie w tym wpisie lub w komentarzach widzisz coś takiego? Wy już w tym swoim światku IT tak się oderwaliście od realiów, że nie pojmujecie podstawowych zasad, które obowiązują od dziesiątek lat.
W sortowni śmieci ludzie też mają wchodzić do biura bez przejścia przez szatnię i przebrania się w ubranie "cywilne"? Nie każdy w pracy jedynie klika w kąkuter.
  • Odpowiedz
Ale w czym taki koleś z biura jest lepszy od tego, co wykonuje tą fizyczną pracę? W niczym.


@s---k: Wykształcenie, ogłada, zachowanie, zapach, płacenie podatków, umowa o pracę a nie pod stołem, zazwyczaj inne zainteresowania niż chlanie piwa po pracy i w pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@s---k: niech se żrą w swoim baraku, co za problem?

Ja tam często siedzę sobie sam czy z jednym kumplem w baraku i działamy na kompach, z jakiej paki mielibyśmy kogoś wpuszczać?

Jako firma płacimy za kontener dla nas i mamy tam co chcemy, mikrofala, opiekacz, czajnik...

Ale generalnie każda firma ma możliwość załatwienia przestrzeni dla swoich pracowników.
  • Odpowiedz
@Musztardowytygrys9: to robotnik ma jeść na placu budowy jak jakiś zwierz, bo pan z biura nie może się kawusi napić?


@s---k: > @s---k: @krokof: Ale tak #!$%@? jest na budowach wlasnie. Tam to widac nierownosci. Od siebie dorzuce jeszcze: Kadra ladne toalety posprzatane a biedne chlopaki w obsranych ToiToiach albo #!$%@? nawet slawojkach jeszcze. #!$%@? i tyle. Ale co zrobisz...

@Niedobry: A to na wiekszych budowach robole
  • Odpowiedz
wzajemny szacunek się należy


@s---k: Może jeszcze czerwony dywan przed jaśnie panem?

Podział obowiązków i odpowiedzialności nie ma nic wspólnego z szacunkiem. 0/10, bo odpisałem na ten trolling.
  • Odpowiedz
@s---k: oczywiscie ze wsrod biurowych trafiaja sie podludzie, ale rzadziej niż na budowie. Byłem na kilku w tym raz zatrudniałem do roboty i no sorry, niziny społeczne w większości, zwłaszcza ostatnio, kiedyś chyba było lepiej.
  • Odpowiedz
@s---k: Pracuję po prostu czternasty rok w branży budowlanej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem skąd wnioskujesz, że pracownik produkcyjny to karaluch. Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Przełożony wskazuje ci miejsce pracy, w ramach szkolenia stanowiskowego przedstawia ci lokalizację zaplecza socjalnego oraz stołówki. Jeśli chodzisz jeść nie w to miejsce, które zostało wskazane, to równie dobrze możesz chodzić srać na podłogę do
  • Odpowiedz