Wpis z mikrobloga

Powtórzę, podanie choćby jednego kieliszka osobie o której się wie, że jest alkoholikiem, jest moralnie naganne.


@washingtonbullet: To prawda, ale ja bardziej szanuję ludzi którzy mimo że popełnili błąd to potrafili się do niego przyznać i spróbowali go naprawić albo wykorzystać w dobrym celu. Od tych którzy wytykają im te błędy do dzisiaj. Bo skoro każdy w życiu popełnia błędy, a to fakt niezaprzeczalny. To o tych pierwszych przynajmniej wiem
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Szanuję Dawida za to jak starał się go jakoś ogarnąć. Remont, operacje bodajże biodra i zaćmy których Wiesiek sam by sobie nie ogarnął... Co do klasy to bym polemizował, on rzekomo był fajny właśnie głównie na filmach i dla tych którzy go odwiedzali, ale jak ktoś oferował mu prawdziwą pomoc to się #!$%@?ł, na samego Dawida zresztą też. Ale co zrobić, alkoholizm to #!$%@?. Sam miałem alkoholika w najbliższej
  • Odpowiedz
@smutny_kojot szkoda bo mógł wyjść na prostą, a miał charyzmę i bez alkoholu był śmieszkiem. Niestety wolał wybrać taką drogę i odwrócił się od osoby która tak naprawdę zrobiła bardzo dużo dla niego dobrego i jego rodziny. A tak jak już jesteśmy przy znanych alkoholikach z youtuba to bo był jeszcze taki chłopak co z ojcem kręcił filmiki ,, Tata i Adam'' który w filmikach z synem śmieszki, a poza filmikiem
  • Odpowiedz
wiele osób kojarzy naffnaffa jedynie z Wiesławem, a gość naprawdę robi quality content. Niestety dużo idiotów nie potrafi tego ogarnąć i po nim jeździ po nim z jakiegoś powodu xD

@Reaven: jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czlowiek_Ludzki - > wiele osób kojarzy naffnaffa jedynie z Wiesławem, a gość naprawdę...
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: to było jego życie i to była jego sprawa czy będzie pił dalej czy nie.

Jeszcze ktoś #!$%@?ł że dawanie kieliszka alkoholikowi jest moralnie naganne. Co? Xd Dorosły facet zna się na jednym, lata doświadczeń. Wykorzystali to po czym później naffnaff nie chciał już kręcić testów alkoholi, ale to Wieśiek nalegał.
Miał powstać cały film o Wieśku i chyba nie powstał, od*ebało mu więc pewnie to był powód.
Naffnaffowi można na pewno zarzucić to że ciągle miał jakieś uwagi co do stylu prowadzenia się Wieśka, a jednocześnie mówił że na odwyk go nie będzie namawiał bo on sam nie chce i
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: raczej nie, filmików z testowania alkoholi ile było? Bo teraz jest chyba 11. W te dni i tak pewnie by się upił, tylko czym?
Ludziom nigdy się nie dogodzi, jak nagrywali to 90% zarzutów dotyczyło tego, że naffnaff zrobił sobie maszynkę do zarabiania z pana Wiesia i się nie dzieli z nim pieniędzmi. Jak udowodnił, że jest inaczej to teraz, że fundował mu nałóg...
No tak, lepiej by było
  • Odpowiedz
@AshtarPL:
Nie no ja generalnie się zgodzę, że to Wieśka wina, że się nie chciał ogarnąć, a naffnaff jego alkoholizmu winny nie jest. I faktycznie filmików było niewiele z chlaniem, a sam je oglądałem mając z tego niezłą bekę. Jedynie uważam że zbiórki były bez sensu, bo jak widać niewiele później i tak się zachlał i te operacje były tak właściwie na darmo. Co do samego nagrywania nie mam w
  • Odpowiedz
Jeszcze ktoś #!$%@?ł że dawanie kieliszka alkoholikowi jest moralnie naganne. Co? Xd


@AshtarPL: Jest to wykorzystywanie czyjejś słabości dla własnych korzyści / uciechy publiczności. Zresztą sam autor tak uznał bo zakończył serię pomimo popytu.

A gdyby nagrywać gościa z zespołem downa który się obnaża publicznie i tłuc wyświetlenia. No przecież sam chce. Nie byłoby by to co najmniej wątpliwe moralnie? Taka sama sytuacja, alkoholizm to choroba, co z tego że
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: nie to nie jest to samo. Przeczytaj wywiad z naffnaff, obejrzyj wszystkie filmiki i wtedy porównaj.
Dla własnych korzyści? Wiesiek go 2 miesiące męczył o pierwszy filmik...
  • Odpowiedz