Wpis z mikrobloga

@Mojs nic takiego nie było, to był alkoholik, mógł powiedzieć wszystko, autor zrobił dla niego bardzo dużo

Poza tym, jakby mu dał tego hajsu zbyt wiele, to już dawno by nie żył
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@smutny_kojot: wiele osób kojarzy naffnaffa jedynie z Wiesławem, a gość naprawdę robi quality content. Niestety dużo idiotów nie potrafi tego ogarnąć i po nim jeździ po nim z jakiegoś powodu xD
  • Odpowiedz
@Reaven: jak pijesz do mnie to przeczytaj ton wypowiedzi. Podpowiem, ze "a to nie bylo tak" jest przypuszczeniem z forma pytajaca, gdzie autor nie wie i pyta. Ale widze, ze siedzisz mi w glowie, to wiesz co mysle... Wiec to zrob ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CzajkaRuchajka: wlasnie nie pamietam a mi sie lurkowac nie chce. Wiem, ze z rodzinka (corka chyba?) cos bylo.
@smierdakow: coz,
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: mam beke ze na wykopie wieść o smierci jakiegos menela z youtuba jest hitem, a to ze zmarł Colin Powell, ktory byl odpowiedzialny za tuszowanie zbrodni usa w Wietnamie, oraz kłamał w sprawie broni chemicznej w Iranie #nikogo xD
  • Odpowiedz
@Mojs: Naffnaff wszystko dokładnie wyjaśnił. Z niczym się nie krył. Robił zbiórki na Wieśka i operację dziecka jego córki. Pod konkretne cele. Córka dostała, Wiesiek miał operacje chyba na oczy i na kolano, miał wyremontowaną chatę i coś tam jeszcze. Później trochę hajsu zostało i Wiesiek chciał to na przepicie - dlatego się #!$%@?ł i jechał po naffnaffie. W końcu kasa poszła na jakiś inny dobroczynny cel - tak zadecydowali ludzie
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: o, tego NIE wiedzialem, wlasnie na okolicach remontu i jechania przez Wieska na tego naffnaffa zakonczylem to. To wiele wyjasnia i jesli gdzies bylo cos o "nie przepiciu hajsu" ze zbiorek - jak pisalem wyzej, ostatnie zdanie wypowiedzi sprzed ok 20 minut. Mylilem sie, a czesto powtarzane slowa traca moc, raz wystarczy. Na wykopie to i tak swieto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziekuje za wyjasnienie ʕ
  • Odpowiedz