Wpis z mikrobloga

Powtarzam się, ale:

Teksty typu "cho na solo" i jakieś grożenie biciem, czekanie pod cudzym mieszkaniem aż zejdzie, to najbardziej żenujący sposób rozwiązywania utarczek internetowych, ustępujący w żenadzie jedynie grożeniu policją.

Olgierd stracił w moich oczach mocno. Dobrze wyjaśniał menelam ale już z tymi oskarżeniami to płynie ostro. Powiedzenie "no ładna dziewczyna" !== pedofilia. Poza tym jego ton w tej rozmowie zdradza straszne zdenerwowanie i to też żenuje.

EDIT: Dzięki za sprostowania co dokładnie ekogroszek powiedział o tej dziewczynce. No przesadził trochę, ale no olgierd raczej popłynął z tymi tekstami że potężnego weganina dosięgnie w więzieniu ręka człowieka charakternego.

No i kolejny okuratny okołoszkolniak do hasioka, czekamy na kolejnego.
#kononowicz #patostreamy
  • 20
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: Już wcześniej było widać jaki ma charakter i że nie należy do najbystrzejszych ludzi ale wtedy jeszcze jego "jechanie menela" sprawiało że można było to olać. Teraz widać że wystarczyłoby mu dać się rozkręcić a skończyłby podobnie jak mexicano.
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: a co tu powtarzac, ktos kto tak jechal jarka jak bura suke wrecz po prostu bez osobistego powodu i za nic musi miec cos nie tak z glowa

wykopki sie wonanizowaly do tego bo taki wyrywny i bezposredni ale normalny czlowiek by puszczal publicznie pod wlasnym nazwiskiem takie wiazanki?
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: Kosmos nie powiedział że jest ładna, tylko ze mu się podoba i w natarczywy sposób ją nagrywał. A jak zostało mu to przedstawione to brnął dalej że ona mu się dalej podoba, i może za parę lat się do niego odezwie. Więc akurat z tymi zarzutami o ciągoty to z palca wyssane nie jest, bo cała akcja wygląda mocno krzywo. Tym bardziej że ta blondynka wygląda jak dziewczynka. Z tym
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: Ma za zadanie rozkręcać zainteresowanie i tworzyć kolejne wątki. Dlatego go wzięli do tego serialu i pomogli robić filmiki antymenelskie ,bo tam sporo pracy i motywów art.( typu te piosenki) włożono. Pewnie jak większość jest uzależniony i ma jakąś kryminalną przeszłość więc potrzebuje kasy
  • Odpowiedz
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: @cl-sr: @Pshemeck:

Ok, dzięki za wytłumaczenie, muszę przyznać że ostatnio wszystkie wspominki o kosnach i innych olgierdach przelatuje wzrokiem w 3 sekundy.

Kosno przesadził z takimi komentarzami, ale nadal jakieś grożenie mu że pójdzie do więzienia za takie coś, a w więzieniu będą go gwałcić, to naprawdę puste groźby.

  • Odpowiedz
@Memphi: A tu się zgadzam, jak nie leczenie to na jakieś zajęcia z agresji. Ja nie mówię, każdemu może korki wypierdzielić i sam święty nie jestem, ale w tej sytuacji gdyby ekogroszek wyszedł to by mu krzywdę zrobił.
@rafalkosnozawszenapropsie: nie projektuj swoich skrzywień na innych, bo to ty mieszkasz z matką na zasiłku a nie ja. Poproś lekarza o zmianę tabletek bo te co masz ci nie pomagają. Ja nie
  • Odpowiedz