Wpis z mikrobloga

@Ralphs: fajna akcja :) Na PC to jednak inna gra jest - dużo dynamiczniejsza i fajne akcje robicie. Na konsoli przeciętniaki jak ja to raczej grają jakby to world of tanks było :)

@kuncfot :D spoko, podobnie mam. Ale i tak nie będę próbował na myszce. Nie dość że musiałbym grać przy biurku a tego nie chcę, to jeszcze i tak pewnie łoili by mi tyłki :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki_dziki: Mam aktualnie lg 27gp850-b, więc ciężko będzie kupić lepszy monitor. Ta gra już taka jest, że w pewnych sytuacjach UJA widać. Nawet z dobrym monitorem, nawet z filtrami, nawet na wyspie odrodzenia są sytuacje, gdzie dostrzegasz wroga, gdy ten wpakuje w ciebie 1/3 magazynka. Dla przykładu - wbiegasz do środka control centre na wyspie, a tam w rogu kampi rose skin albo bałkański antyterrorysta i masz pozamiatane :P
27gp850-b @Ralphs: To ja mam coś podobnego i właśnie doskonale ich dostrzegam na nim, na wcześniejszym monitorze był problem. i też gram na szerokim kącie tj. 120 stopni, o wiele lepsze skuteczniejsze wjazdy sie robi do pomieszczeń jak wchodząc widzisz obie strony pomieszczenia na lewo i prawo, nie rozglądając się i właściwie tylko musisz wyćwiczyć oko żeby wyłapywało czyhających wrogów.