Wpis z mikrobloga

Jaki dla was byłby największy sukces piwnej rewolucji?
Mi wystarczyłoby gdyby jakiś koncern lub jakiś browar kraftowy zwiększyłby moce do typowo koncernowych, i zaproponował dobre piwo zwykłego niewyszukanego stylu za 3-4 zł, a myślę że mając olbrzymie moce przerobowe można spokojnie zejść do tej ceny, i sztosu czy dobre piwo nie musiałby być drogie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kopyra #piwo
  • 15
@sindram: Browar kraftowy, który rzuciłby się z mocami rzędu największych browarów koncernowych prędzej czy później skończyłby jako szukające wszędzie oszczędności, niszczące konkurencję korpo i ostatecznie stałby się koncerniakiem z tendencją spadkową.
IMO największy sukces już się wydarzył. Mamy bardzo dobre piwa nawet w Lidlach, które na sławetnych promocjach 4+4 kosztują mniej niż 4 złote. Oferta się zmienia regularnie, a i w to co leży na półkach zawsze potrafi być bardzo dobre
@Adam059: Lidl ma fajne krafty, ale czasami z regularnymi cenami przegina.
Za Miłosławia chcą 4zł, a w Dino czy na stacji benzynowej płacę 2-3zł.
Nawet w Żabce chyba taniej.
@Adam059: potwierdzone info? Nie ukrywam, byłem stałym odbiorcą ale ostatnio miałem wrażenie że nadal jest.
@sindram: ja również uważam że sukces już się wydarzył - są dobre, smaczne piwa w okolicy piątaka. Na mojej liście Grodzisk/Fortuna/Komes/Kormoran.