Wpis z mikrobloga

Ostateczny dowód na to, że żyjemy w symulacji. Osiedle Wilga Park 2 pod Warszawą. Ewidentnie jakiś kosmiczny dzieciak się bawi, przejechał myszką po szczerym polu, jak w jakimś Faraonie lub Sim City. Zobaczycie, że jak ludzie się wprowadzą to po jakimś czasie te bloki zamienią się w wieżowce. Dalej będą fabryki, a jak ściągnie podatki to dorzuci posterunki policji, szpital i świątynię.

#symulacja #dowod #matrix #nieruchomosci #mieszkanie #simcity #faraon #zeuspanolimpu #heheszki
mickpl - Ostateczny dowód na to, że żyjemy w symulacji. Osiedle Wilga Park 2 pod Wars...

źródło: comment_1634484312lxRt6F5Ozic8eFDVYMETrY.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mati75: @Tysiak:

Nie widzicie roznicy pomiedzy zbudowaniem infrastruktury a potem zabudowa mieszkalna od zabudowy mieszkalnej a dopiero pozniej infrastruktury? XD 75 w nicku to rocznik? XD
  • Odpowiedz
@mati75 ale to jest przecież zupełnie odwrotny przykład, tutaj pierwsza była infrastruktura i potem pojawiły się osiedla, w drugą stronę będzie albo dużo trudniej albo w ogóle nie możliwe
  • Odpowiedz
@mickpl: jeśli to symulacja z SimCity to koniecznie powinien ustawić bramki na jedynej drodze dojazdowej do strefy przemysłowej. Tak aby jeżdżenie do roboty przez plebs generowało zyski na nowy ratusz albo piramidę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peszmerd: Infrastruktura to dla Ciebie metro? W 95 pewnie podobnie się w czoło pukali że kabaty to zadupie. Przeczytaj co wyżej napisałem, infrastruktura tam jest. Podmiejska, to osiedle pod Piasecznem.

Nie będę brał udziału w kolejnej wojence bloki/szeregowce/domy w mieście/pod miastem/na wsi. Op skłamał że infrastruktury tam nie ma i nie będzie i tyle. 90% wychodków nie wie co tam będzie ani nawet czy to zdjęcie tego osiedla ale już
  • Odpowiedz
@Tysiak: Ja #!$%@?, typie. Juz do Piaseczna dojechac z Warszawy po godzinie 15 to masakra i mozna sie wlasna piescia zabic w drodze a co dopiero jeszcze przebijac sie przez cale Piaseczno zeby dojechac do wiochy 2km pod Piasecznem. O czym Ty mowisz? Najblizsza prace z tego #!$%@? masz w Warszawie. Przedszkola i szkoly w Piasecznie sa juz pozajmowane na najblizsze 10 lat do przodu. To osiedle to komunikacyjny koszmarek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mickpl: to jest połączenie wszystkich najgorszych cech domów i mieszkań w jednym. Daleko, trzeba samemu sobie ogarniać ogródek i podjazd, sąsiedzi za ścianą i nad/pod, ciasno, brak usług, sklepów, transportu publicznego xD tak jest jak deweloper ma #!$%@?ą działkę daleko od miasta i wybuduje coś co na pierwszy rzut oka wygląda jak dom, a tak na prawdę robi mini bloki xD
  • Odpowiedz
@Shinlim: Ja #!$%@?, typie. Opisałeś 90% podmiejskich miejscowości. I w tym samą Warszawę (tam korków nie ma?). Mieszkańcy Łomianek, Pruszkowa, Ożarowa. Wesoła, Rembertów? Po #!$%@? oni się tam w ogóle #!$%@? nie lepiej mieszkać w Warszawie?
Pisałem wyżej, będzie Puławska bis a kolejka już jest (bez przesiadek). Pozdrawiam, bez odbioru.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: @peszmerd: @paulander90: o to właśnie mi chodzi, że zaraz zrobią wąskie drogi na których będą tworzyć się rano korki, gmina się wkurzy i zrobi szkołę gdzieś w pobliżu, to samo powstanie jakiś lidl albo inna biedronka. Będą tak sobie stali w korkach bo wynieśli poza miasto, a developerzy się cieszą bo mieszkania schodzą.
@oakduck: nie mogłem dużej rozdzielczości znaleźć,ale łap
m.....5 - @elf_pszeniczny: @peszmerd: @paulander90: o to właśnie mi chodzi, że zaraz ...

źródło: comment_1634540595RwbrqEb0gRzVpyqZIcjn4s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mati75: myślisz, że ktoś podciągnie metro do Lesznowoli albo Ożarowa Maz.? xD
granie w SimCity nie czyni Cię ekspertem od urbanistyki
  • Odpowiedz