Wpis z mikrobloga

Ech, poznałem #rozowypasek na #tinder wydawała się miła i sympatyczna, bo z wyglądu taka grzeczna się wydaje, popisałem z nią najdłużej, bo tydzień i rozmowa przebiegała miło, sama chciała przejść na fb, przeszliśmy, popisaliśmy wczoraj ostatni raz, dziś odczytala moją ostatnią wiadomość 3 godziny temu i do tej pory nie odpisała
( ͡º ͜ʖ͡º)

#podrywajzwykopem #rozowepaski #internet
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@smacznyy: powodzenia w szukaniu partnerki w tym ścieku. Pomyśl sam - jak laska ma się zaangażować w znajomość z Tobą jak każdego dnia paruje ją z X nowych typów, nierzadko przystojniejszych, etc? Nie przywiązuje wagi do znajomości bo wie że jak nie Ty to ma 50 innych w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smacznyy: dokładnie, kazdego dnia ma z 50 nowych kandydatów, w tym pewnie z kilkunastu kilka dobrych oczek wyżej od ciebie. Nawet te brzydkie, grube, z końską szczęką i żółtymi zębami mają w dwa dni na tinderku więcej potencjalnych partnerów niż ty przez całe życie, trzeba się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@smacznyy: uwierz mi, zagadując gdziekolwiek nawet do laski 8-9/10 masz większe szanse niż z taką 5/10 na tinderze (oczywiście nie mówię że masz od razu zagadywać do obcych do ulicy ale po prostu w realu). Rzecz jasna nie licząc tych zajętych bo wiadomo że nie każda jest wolna
  • Odpowiedz
@smacznyy: Jest tak jak mówią. Każda laska co wrzuci swoje zdjęcie, nawet z kawałkiem mordy, dekoltu, włosów już ma z 50 spermiarzy dziennie. #!$%@? czasy, kiedyś to się poznawało, przechodziło na gg/fona/skype i się rozmawiało, jakieś spotkanko i gitara. Teraz przez te PoGGadaj, Tindery, Badoo i inne ścieki one mają po przeszło 200 wiadomości dziennie na czterech różnych komunikatorach i używają tego jako zabicie czasu. Pozostaje szczęście albo podrywanie w
  • Odpowiedz