Wpis z mikrobloga

@kaaban: ui mnie obchodzi jakaś Lesznowola, piszę jak to statystycznie wygląda. Ale wam to wjeżdża na ambicję gdy ktoś śmie śmieć podnieść słowo krytyki na szeregowce pod miastem


@hu-nows: Wlasnie ty nie podajesz nic statystycznego tylko jakieś skrajne przykłady. Większość ludzi wyprowadza się pod miasto a nie pod miasto miasta miasta miasta
@kaaban: No fakt, w Lesznowoli nie ma, ale ktos wspomnial o kolorowym w Zgorzale (a fotka podobna). W nowej iwicznej jest juz stacja i stamtad dojazd jest normalny.
A 20 minut samochodem jest normalnym czasem jesli nie ladujesz sie na punkt 8 albo punkt 9 na mordor.
Nie wymyslam, uskuteczniam czesto.
A co do czekania na peronie to xD (chyba ze przesiadki to git).
Tak jakbys do czasu jazdy furą do
Jakos nikt nie narzeka


@kvas: oczywiście, że nikt nie narzeka, to są podstawy psychologii, po podjęciu decyzji filtrujesz sobie pozytywy względem wad, które umysł umniejsza i umacnia się w przekonaniu, że wcześniejsza decyzja była dobra. Tym bardziej nikt publicznie, znajomym się nie przyzna, że "życiowa" transakcja była nietrafiona. Właściwie to nawet nie wiadomo czy była trafiona czy nie bo trzeba by jednocześnie w danym etapie życia mieszkać gdzieś indziej. Satysfakcję z
@fiman: to nie jest normalne osiedle, to są same mieszkania, brakuje szkół, sklepów, basenu, domu kultury, posterunku policji, poczty, przychodni.. mogę tak długo wymieniać. Kupujesz mieszkanie w środku pola żeby wszelkie życiowe sprawy załatwiać 20 km dalej. No rzeczywiście nie stać mnie [na takie nieszanowanie własnego czasu]


No ja mieszkam na wsi, 15 km do miasta i też nie mam większości z tych rzeczy blisko siebie. Zreszta #!$%@? mnie obchodzi kto
@uriel_ck: wyluzuj, to nie jest dopierdzielanie się, nikt nikomu nie ma za złe tego gdzie mieszka, każdy tu ze swojej perspektywy ocenia daną lokalizację. To tylko rozmowa o gustach. Jeżeli skrytykuję trap i powiem, że mi się taka muzyka nie podoba (bo np. autotune jest tam użyty "po wiejsku") to będzie dopierdzielanie się do gustów nastolatków z którymi nigdy słowa nie zamienię? Określam tylko swój gust.. czy każda krytyka to teraz